Бренди

Metrop


Metrop - органічні добрива та стимулятори


Ринок органічних добрив та стимуляторів росту розширюється з кожним роком, і навіть визнаним лідерам доводиться шукати принципово нові рішення, щоб втримати свої позиції і не втрачати здатності конкурувати. Тому виробник постійно пропонує нові рішення, або всілякі знижки, або і те, і інше разом. Від якості добрив безпосередньо залежить якість зростання та врожаю. А для лікарських та харчових культур вкрай важлива екологічна безпека підживлення. Голландський виробник Metrop впевнено тримає свою позицію на широкому ринку завдяки технологіям, випереджає час, порівняно невисокою ціною і цікавим пропозиціям у вигляді поживних комплексів.


Трохи про бренд Metrop

Виникла в Голландії компанія Metrop спеціалізується на виготовленні рідких органічних добрив і стимуляторів росту. Висока якість досягається не тільки використанням передових технологій для виготовлення, але і незалежним тестуванням в різних лабораторіях. Провід тести та аналізи, розробники доводять свою продукцію до ідеалу, створюючи добрива та стимулятори для кожної стадії зростання.

На сьогоднішній день компанія експортує товар по всьому світу, має фабрику по виробництву і дві лабораторії, в одній з яких проходять тестування і дослідження продукції, призначеної для підживлення в період вегетації, у другій - тестування і дослідження біостимуляторів.


Продукція Metrop в магазині GrowPro

У нашому Інтернет-магазині GrowPro продукція компанії Metrop представлена в таких найменуваннях:


  • органічні удобрения;

  • стимулятори роста;

  • стимулятори цветения;

  • комплекти добрив.


Добрива та стимулятори Metrop сприяють зміцненню імунітету рослин, що захищають від гниття, грибкових та інших захворювань. У нашому Інтернет-магазині ви можете купити оригінальні голландські органічні добрива Metrop за найкращими цінами!


Повернення до спискуТовари бренду


Товар в даному розділі відсутня