/ Про нас

GrowPro - Про нас


Наша історія

Інтернет-магазин прогресивного рослинництва GrowPro був запущений 20 травня 2008 року, на зорі українського Гроу-ринку. Як і всі великі проекти, ми починалися з гаража і двох ентузіастів)

У той час добути лампу ДНаТ було цілим квестом, а про якісні європейські добрива доводилося тільки мріяти. Ми створили розділ на гроуверском форумі ОЛК, щоб обмінюватися інформацією хто де що корисного знайшов. Гроувери зневажали "бариг" і чорний ринок (а тоді він був дійсно чорний, з сірими плямами, в зірочку))

І тоді виникла вона:


Наша місія

Полягала в тому, щоб зробити вирощування канабісу доступним для всіх бажаючих, і таким чином вивести споживачів канабісу з кримінального середовища, яка, на нашу думку, є головним чинником поширення наркоманії, алкоголізму, корупції силових органів, мук пацієнтів, і повної відсутності знань про колосальну користь цієї великої рослини для нашого здоров'я, як фізичного, так і психічного.


Наша логіка

Вона проста: чим більше людей вирощує для себе, тим менше людей купує на чорному ринку і контактує з криміналом. Адже в самому вирощуванні, як і вживанні, немає нічого, що могло б нашкодити людині і суспільству. Більш того, вирощування до 9 кущів канабісу кваліфікується як адміністративне правопорушення, а не кримінальний злочин, а покупка від 5 грам марихуани робить вас злочинцем. А раз ви вже злочинець, то вам психологічно і морально легше зробити і інші злочини. Якщо ви - "наркоман", вам психологічно легше спробувати і важкі наркотики, які вже вас просто так не відпустять ...


Наше здоров'я

Тим часом, МІЛЬЙОНИ людей, яким канабіс може реально допомогти, не мають до нього доступу через страх перед законом і тотальне перекручування інформації. Тільки зараз людство починає відкривати для себе властивості ендоканнабіноідной системи організму людини - головної гомеостатичної (регуляторної) системи, яка підтримує складну систему наших органів в єдиній злагодженій роботі, яку ми і називаємо ЗДОРОВ'Я.

Мільйони людей вмирають в страшних муках, а їх близькі страждають, не в силах нічим допомогти. Тяжка депресивна аура оточує невиліковно хворих людей, і вони самі, бачачи це, страждають ще більше. Невже такий фінал ми бажаємо собі і дорогим нам людям? Канабіс легко знімає симптоми нудоти, підвищує настрій, покращує апетит і сон, а психоактивний ефект, якого чомусь так боїться "суспільство", дозволяє поглянути на наближається неминучий кінець під дещо іншим "кутом зору", і згадати про те, що в житті ще є чимало незавершених справ… А смерть нехай почекає, нікуди не дінеться )


Наш шлях

Ми вважаємо заборона канабісу необгрунтованим сфальсифікованим актом обмеження фундаментальних прав і свобод людини. Ми готові підтримувати кожного, хто вибирає вирощування замість покупки. Ви зобов'язані знати, що вирощування до 10 кущів (максимум 9) тягне за собою адміністративну відповідальність, а придбання та зберігання більше 5 грам є кримінальним злочином. Ми не закликаємо поширювати наркотики, ми допомагаємо зменшити кримінал.


Наша продукція

На сьогоднішній день GrowPro є зареєстрованим товарним знаком в Україні. В асортименті нашого магазину присутній як європейське (і китайське звичайно) обладнання для рослин, так і власні розробки - LED лампи для гроувінга, контролери і системи віддаленого управління Total Controller.

Лампи для гроувінга зроблені в Україні на якісному обладнанні і оригінальних світлодіодах від виробників (Samsung, Seoul Semiconductors).

ДНаТ і ЕСЛ лампи стрімко втрачають популярність, але все ще залишаються надійним і ефективним джерелом освітлення для гроувінга. Їх ви також знайдете у нас в широкому асортименті.

Спеціально розроблені добрива для канабісу - добрива для гідропоніки, кокоса, землі, в тому числі і для гроувінга аутдор, також порадують вас своїм ефектом.

Система управління вирощуванням Total Controller дозволяє автоматизувати практично повний цикл вирощування (крім посадки і збору врожаю) і контролювати віддалено будь-яку кількість обладнання для гроувінга.

Швидкомонтовані гроубокси (або гроутенти) "під ключ" з повним набором устаткування всередині і під управлінням спрощеного (не по функціоналу) контролера TCLite дозволять стартувати максимально швидко і з максимальним контролем.


Ваша безпека

Ми не зберігаємо ваших особистих даних на сервері! У нас є тільки Ваш логін і прив'язаний до нього бонусний рахунок. Тому кожен раз при оформленні замовлення дані потрібно забивати заново. З нас нема чого взяти.


Наше з вами світле майбутнє

Ми виконали свою першу місію - в Україні ринок гроувінга представлений безліччю компаній, серед яких чимало наших партнерів. Всім бажаючим доступні відмінні європейські добрива для канабісу, про які ми колись мріяли, а тепер їх засновники - наші друзі. Тепер нам пора рятувати Планету, і у нас є план ...)))

підписуйтесь на наші новини, підтримуйте наші акції, купуйте наше обладнання!


Та відстоюйте свої права.