/ Про нас

GrowPro - Про нас


Наша історія

Інтернет-магазин прогресивного рослинництва GrowPro народився 20 травня 2008 року — ще на зорі зародження гроуверського руху в Україні. Як і всі великі проєкти, ми стартували з гаражу та двох ентузіастів)

Тоді роздобути лампу ДНаТ було справжнімцілим квестом, а про якісні європейські добрива доводилося тільки мріяти. Ми створили розділ на гроуверському форумі ОЛК, щоб обмінюватися інформацією про те, хто, де і що корисного знайшов. Гроувери зневажали "бариг" і чорний ринок (а тоді він був дійсно чорний, з сірими плямами, в зірочку)).

І тоді виникла вона:


Наша місія

Полягала в тому, щоб зробити вирощування канабісу доступним для всіх бажаючих і, врешті, вивести споживачів канабісу з кримінального ареалу. Це злочинне середовище, на нашу думку, і є головним чинником поширення наркоманії, алкоголізму, корупції силових органів, мук пацієнтів і суцільної необізнаності про колосальну користь цієї неймовірної рослини для нашого здоров'я — як фізичного, так і психічного.

Так вибудувалась:


Наша логіка

Вона проста: чим більше людей вирощує для себе, тим менше людей купує на чорному ринку і контактує з криміналом. Адже в самому вирощуванні, як і у вживанні, немає нічого, що могло б нашкодити людині та суспільству. Більш того, вирощування до 9-ти кущів канабісу кваліфікується як адміністративне правопорушення, а не кримінальний злочин. Натомість купівля понад 5-ти грамів марихуани зараховує вас до злочинців. А такий статус підсвідомо впливає на вчинки — якщо ви вже злочинець, то вам психологічно і морально легше зробити й інші злочини. Якщо ви — "наркоман", вам психологічно легше спробувати й важкі наркотики, які вже просто так вас не відпустять.

Тому ми піклуємось про:


Наше здоров'я

Тим часом, МІЛЬЙОНИ людей, яким канабіс може реально допомогти, не мають до нього доступу через страх перед законом і тотальне перекручування інформації. Тільки зараз людство починає відкривати для себе властивості ендоканабіноїдної системи організму людини — головної гомеостатичної (регуляторної) системи, яка синхронізує та підтримує злагоджену роботу наших органів, яку ми й називаємо ЗДОРОВ'Я.

Мільйони людей вмирають у страшних муках, а їхні близькі страждають, неспроможні бодай чимось допомогти. Тяжка депресивна аура оточує невиліковно хворих людей — і вони самі, спостерігаючи це, страждають ще більше. Невже такий фінал ми бажаємо собі та дорогим нам людям?!

Канабіс легко знімає симптоми нудоти, підвищує настрій, покращує апетит і сон, а психоактивний ефект, якого чомусь так боїться "суспільство", дає змогу поглянути на стрімкий неминучий кінець під дещо іншим "кутом зору", дозволяє згадати про те, що у житті ще є чимало незавершених справ… А смерть нехай почекає — нікуди не дінеться ;)

Саме так сформувався:


Наш шлях

Ми вважаємо, що заборона канабісу є необгрунтованим та сфальсифікованим актом обмеження фундаментальних прав і свобод людини. Ми готові підтримувати кожного, хто вибирає вирощування замість купівлі.

Ви зобов'язані знати, що вирощування до десяти кущів (максимум дев’яти) тягне за собою адміністративну відповідальність, а придбання та зберігання більш як п'ять грамів — є кримінальним злочином.

Ми не закликаємо поширювати наркотики — ми допомагаємо зменшити кримінал.

Цьому сприяє:


Наша продукція

Наразі GrowPro є зареєстрованим товарним знаком в Україні. В асортименті нашого магазину присутнє як європейське (і китайське, звичайно) обладнання для рослин, так і власні розробки — LED-лампи для гроувінгу, контролери й системи віддаленого управління Total Controller.

Лампи для гроувінгу зроблені в Україні на якісному обладнанні й оригінальних світлодіодах від знаних виробників — Samsung, Seoul Semiconductors.

Хоча ДНаТ і ЕСЛ лампи стрімко втрачають популярність, але все ще залишаються надійним і ефективним джерелом освітлення для гроувінгу. Їх ви також знайдете у нашому широкому асортименті.

Спеціально розроблені добрива для канабісу — добрива для гідропоніки, кокосу, землі, в тому числі й для гроувінгу outdoor, теж порадують вас своїм ефектом.

Система управління вирощуванням Total Controller дозволяє автоматизувати практично повний цикл вирощування (крім збору і посадки врожаю) і контролювати віддалено будь-яку кількість обладнання для гроувінгу.

Швидкомонтовані гроубокси (або гроутенти) "під ключ" з повним набором устаткування всередині і під управлінням спрощеного (не по функціоналу) контролера TCLite дозволять стартувати максимально швидко і з максимальним контролем.

Для нас важлива:


Ваша безпека

Ми не зберігаємо ваших особистих даних на сервері! У нас є тільки Ваш логін і прив'язаний до нього бонусний рахунок. Тому при оформленні замовлення щоразу потрібно наново вбивати дані. З нас нічого взяти.

Але нам є що вам запропонувати:


Наше з вами світле майбутнє

Ми виконали свою стартову місію — зараз в Україні ринок гроувінгу представлений безліччю компаній, серед яких чимало наших партнерів. Всім бажаючим доступні відмінні європейські добрива для канабісу про які ми колись лише мріяли, а тепер їх засновники — наші друзі. Тож прийшов час рятувати Планету, і у нас є план ...)))

Не перемикайтесь — слідкуйте за нашими новинами, підтримуйте наші акції, купуйте наше обладнання!


Та відстоюйте свої права.