/ Cтатті

Cтатті


Коноплі для президента

Коноплі для президента

Чому пацієнти, ветерани та науковці хочуть легалізувати медичну марихуану
11.07.2020 Детальніше
Конопляна терапія проти мігрені

Конопляна терапія проти мігрені

При послідовному лікуванні медичним канабісом істотно зменшується частота мігрені. Такі результати дослідження ізраїльських вчених нещодавно опублікували у журналі Brain Sciences.
06.07.2020 Детальніше
Нові дослідження стверджують, що доступ до легальної mj зменшує рівень вживання алкоголю серед молоді!

Нові дослідження стверджують, що доступ до легальної mj зменшує рівень вживання алкоголю серед молоді!

На початку року, на сторінках американського академічного видання «Вивчення і терапія залежних моделей поведінки», були опубліковані результати довгострокового (збір даних зайняв 10 років) і масштабного (в опитуванні взяло участь 1.1 мільйона студентів на території США)
19.03.2020 Детальніше
Вироби з конопель

Вироби з конопель

Коноплі — це не тільки ТГК і КБД — речовини, що містить рослина. Коноплі, у першу чергу, — сільськогосподарська культура. Радянські гровери вирощували коноплі у промислових масштабах, щоб робити з неї потрібні будівнику комунізму речі: тканину для одягу, канати, мотузки, парусину, олію і багато іншого. Існують відомості про те, що у 1928 році Україна, серед інших республік СРСР, посідала перше місце за кількістю площ, засіяних коноплями — 966000 гектарів.
11.10.2019 Детальніше
Чому насіння конопель не проростає?

Чому насіння конопель не проростає?

Доволі часто гровери-початківці мають складності вже на першому етапі — проблеми під час
пророщування насіння конопель. Насіння або сходить погано, або не проростає зовсім. Що може бути причиною такого неприємного явища? Чому не проростає насіння марихуани? Як правильно пророщувати насіння, щоб отримати сходи? На ці та інші запитання ви отримаєте відповіді у даній статті. Наші практичні поради стануть у пригоді всім гроверам-початківцям і допоможуть досягти результату вже на першому етапі вирощування.
30.09.2019 Детальніше
Коноплі та осіннє похолодання. Як зберегти врожай від холоду

Коноплі та осіннє похолодання. Як зберегти врожай від холоду

З настанням осені світловий день стає все коротшим, погода холоднішою, а шишки все пишнішими та важчими. У цій статті ми розкажемо, як рослинки реагують на низькі температури і як зменшити вплив осінніх холодів на майбутній урожай.
Температура повітря є дуже важливою для зростання та цвітіння рослин, і канабіс — не виключення. Від цього параметру прямо залежать темпи розвитку і здоров’я ваших рослинок.
23.09.2019 Детальніше
Країни світу, в яких легалізували або декриміналізували марихуану

Країни світу, в яких легалізували або декриміналізували марихуану

Легалізація марихуани в Україні - питання дискусійне. Міркування про плюси і мінуси цього процесу все ще є актуальними не тільки в нашій країні, але і в світі. У дискусіях враховується досвід країн, де «легалайз» або декриміналізація - справа вирішена. Важливо пам'ятати, що нерідко навіть в цих країнах «медична» і «рекреаційна» марихуана має різний статус: перша легалізована, а друга - декриміналізована (Аргентина, Австралія, Чилі і т.д.) або легалізовані обидві (Канада, деякі штати Америки) .
21.05.2019 Детальніше

Краще обладнання для вирощування марихуани і коноплі

Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень! Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень!
Детальніше