Бренди

Advanced Nutrients


Advanced Nutrients - добрива та стимулятори


Добрива та стимулятори необхідні рослинам незалежно від способу вирощування. Чи то субстрат, ґрунт або гідропоніка, чи то промислова ферма або гроубокс у квартирі, без якісних добрив не обійтися. Правильно підібрані речовини — запорука гарного цвітіння, росту і врожаю.


Конкуренція на ринку добрив та стимуляторів досить висока. Кожен виробник, борючись за клієнта, прагне запропонувати щось особливе. Канадський бренд Advanced Nutrients вже не одне десятиліття міцно тримає свої позиції на світовому ринку, пропонуючи як елітні лінійки своєї продукції, так і бюджетні, доступні для широкого кола споживача. Постійне вдосконалення, поєднання новітніх технологій і доступних цін, висока репутація — все це підтримує великий попит і популярність добрив і стимуляторів Advanced Nutrients.


Про бренд і продукцію

Бренд Advanced Nutrients заснував американський підприємець Майкл Страумітіс, якого світ знає під ім'ям Big Mike. Він зібрав велику команду вчених, які створюють продукт, враховуючи особливості різних сортів канабісу, їхній генетичний потенціал, щоб отримувати найкращі показники росту. Поза сумнівом, Великого Майка можна назвати революціонером у галузі. Досвід в маркетингу і рослинництві допоміг Страумітісу створити та популяризувати високоякісний продукт, який миттєво став затребуваним.Сьогодні Advanced Nutrients є виробником номер 1 у світі, що продає поживні речовини, розроблені для конопель. Продукція компанії представлена 93 країнах світу.

Добрива для субстратів і гідропоніки, стимулятори росту і цвітіння, комплекси, стимулятори для коренів, базові добрива й органіка. Широкий асортимент і діапазон цін дозволяють кожному гроуверу вибрати для себе відповідний варіант. Оскільки перед відправкою в серійне виробництво кожен вид добрива проходить кілька етапів тестування, споживач може бути впевнений у бездоганній якості продукту!


Добрива та стимулятори Advanced Nutrients в магазині GrowPro

В інтернет-магазині GrowPro продукція Advanced Nutrients представлена в таких найменуваннях:


  • Базові добрива (GrowBloomMicroSensi Grow A&BSensi Bloom A&B)

  • Стимулятори (для кореневої системи, збільшення маси суцвіть, поліпшення якості продукту);

  • Комплекси (Hobbyist Bundle, Expert, Proffesional, Grand Master).


Наш товар має сертифікат якості від виробника, тому ми абсолютно виключаємо варіант підробки. В нашому гроушопі ви можете придбати добрива та стимулятори Advanced Nutrients за самою привабливою ціною!Повернення до спискуТовари бренду