Бренди

Advanced Nutrients


Advanced Nutrients - добрива та стимулятори


Добрива та стимулятори необхідні рослинам незалежно від способу вирощування. Будь то субстрат, грунт або гідропоніка, будь то промислова ферма або гроубокс в квартирі, без якісних добрив не обійтися. Правильно підібрані речовини - запорука гарного цвітіння, росту і врожаю.


Конкуренція на ринку добрив та стимуляторів досить висока - кожен виробник, борючись за клієнта, прагне запропонувати щось особливе. Канадський бренд Advanced Nutrients вже не одне десятиліття міцно займає своє місце на світовому ринку, пропонуючи як елітні лінійки своєї продукції, так і бюджетні, доступні для широкого кола споживача. Постійне вдосконалення, поєднання новітніх технологій і доступних цін, висока репутація - все це підтримує великий попит і популярність добрив та стимуляторів Advanced Nutrients.


Про бренд і продукції

Бренд Advanced Nutrients було засновано канадським підприємцем Майклом Страумитисом, власником компанії Big Mike. Досвід в маркетингу і рослинництві допоміг Страумитису створити і "розкрутити" високоякісний продукт, який моментально придбав попит. Добрива для субстратів і гідропоніки, стимулятори росту і цвітіння, комплекси, стимулятори для коренів, базові добрива і органіка... Широкий асортимент і діапазон цін дозволяють кожному гроверу, будь то власник ферми або рослинник-любитель, вибрати для себе підходящий варіант. А оскільки перед відправкою в серійне виробництво кожен вид добрива проходить кілька етапів тестування, споживач може бути впевнений в бездоганній якості продукту!


Добрива та стимулятори Advanced Nutrients в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині GrowPro продукція Advanced Nutrients представлена в таких найменуваннях:


  • Базові добрива (Grow, Bloom, Micro, Sensi Grow A&;B, Sensi Bloom A&;B);

  • Стимулятори (для кореневої системи, збільшення маси суцвіть, поліпшення якості продукту);

  • Комплекси (Hobbyist Bundle, Expert, Proffesional, Grand Master).


Наш товар має сертифікат якості від виробника, тому ми абсолютно виключаємо варіант підробки. В нашому магазині ви можете придбати добрива та стимулятори Advanced Nutrients за самою привабливою ціною!Повернення до спискуТовари бренду