Бренди

Agropharm LTD


Компанія Agropharm LTD (Великобританія) являє сертифіковані фітосанітарні, фунгіцидні і пестицидні кошти.

Agropharm LTD була створена в 1974 році.

Перед компанією Agropharm LTD стояло завдання - виробництво продукції для боротьби з шкідниками сільського господарства. З цього часу компанія Agropharm LTD зросла і розробила цілий ряд сильних брендів та інноваційних продуктів. Основний упор Agropharm LTD робиться на екологічно чисті препарати, призначені для ефективної боротьби з шкідниками і мінімального впливу на навколишнє середовище.

Широкий спектр затверджених сертифікованих продуктів, простих у використанні і безпечних для захисту будинку й саду від комах і шкідників.

Препарати Agropharm LTD - це професійна боротьба з шкідниками і паразитами
Спектр професійних продуктів для боротьби з шкідниками від AGROPHARM LTD - це сертифіковані, екологічні препарати з цілим рядом переваг продуктивності впливу на шкідників.

Продукція для захисту домашньої птиці та ветеринарного догляду:
Захистіть свою птицю і худобу від червоного кліщів та інших шкідників і паразитів спеціально розробленими органічними захисними продуктами для запобігання таких захворювань, як вірус Шмалленберга і багатьох інших.

Продукція для захисту в подорожах:
Широкий асортимент продукція для подорожей забезпечує необхідний захист від комах і для вас і вашої родини.

Компанія Agropharm LTD пропонує ряд інших продуктів, починаючи від рішень для військової оборони, для захисту від хімічної зброї, військово-медичних препаратів, широкий спектр вологопоглиначів і осушувачів продуктів силікагелю, ряд продукції для мобільних ветеринарних клінік з власною торговою маркою або упаковкою по субпідряду.


Повернення до спискуТовари бренду


Товар в даному розділі відсутня