Бренди

Atman, ViaAqua (Китай)


Компанія Chuangxing Electrical Appliances Co Ltd є одним з лідерів акваріумного обладнання в Китаї. На Українському ринку Компанія Chuangxing Electrical Appliances Co Ltd більш відома під брендами Atman, ViaAqua, Atec, Champion. Досить широкий асортимент продукції здатний задовольнити всі запити внутрішнього та закордонного ринку.

Компанія займається виробництвом акваріумів, компресорів, зовнішніх фільтрів, внутрішніх фільтрів, насосів, світильників, акваріумних ламп, нагрівачів і терморегуляторів, всього більше 200-х найменувань.

Виробництво розпочато в 1990 році, а вже у 2001 році компанія отримала міжнародний сертифікат якості ISO9001-2001 і її виробництво було схвалено UL,CE,GS,3C.

На даний момент штат співробітників кампанії складає понад 1000 осіб, а її супер технологічне виробництво займає площу в 182 100 м2.

Компанія відрізняється найбільш сучасним обладнанням, інноваційним підходом, суворим контролем якості, і завдяки цьому, техніка для акваріумів, що випускається цією компанією, найбільш сучасна і якісна.


Повернення до спискуТовари бренду