Бренди

BAHCIVAN


BAHCHIVAN-logoКомпанія "BAHCIVAN МOTOR" була заснована в 1990 році і на сьогоднішній момент, пропрацювавши вже більше 20 років, є безумовним лідером брендом в Туреччині. У 1992 році фірма освоїла виробництво відцентрових вентиляторів. З тих пір, випуск продукції постійно удосконалювався і на сьогоднішній момент весь товар відповідає найвищим вимогам світового ринку.
Головна компанія знаходиться в Стамбулі, де вся продукція виробляється й підлягає ретельній перевірці. Площа виробничих приміщення становить близько 10 000м2. Продукція компанії експортується в 48 країн світу.
На сьогоднішній момент "BAHCIVAN МOTOR" виробляє широкий асортимент обладнання: круглі і прямокутні канальні вентилятори осьові, радіальні, відцентрові, віконні, дахові та настінні вентилятори. Відцентрові вентилятори одностороннього та двостороннього всасывания; низького, середнього та високого давления; з безпосереднім приводом і кліноременним приводом. Також компанія спеціалізується на виробництві: вентиляторів з пластмасовим і алюмінієвим корпусом; осьових вентиляторів з регульованими крильчатками, осьових вентиляторів з квадратним фланцем; робочих коліс із вперед і назад загнутими лопатками з пластмаси та оцинкованої стали; 1-фазних та 3-х фазних асинхронних електродвигунів із зовнішнім ротором.


Повернення до спискуТовари бренду