Бренди

BIOBIZZ

BIOBIZZ


Органічне рослинництво поряд з гідропонікою є одним з найпопулярніших методів вирощування рослин у закритому ґрунті при штучному освітленні. Органіка - це відсутність необхідності регулювати рівень pH і гарантія екологічно чистого продукту з високим рівнем врожайності. Голландська компанія BioBizz спеціалізується на виготовленні добрив і субстратів для органічного рослинництва.


Кілька слів про бренд

Фірма BioBizz була заснована в Амстердамі в 1992 році. Напрямком її діяльності стало виготовлення екологічно чистих добрив для грунту. Засновники і співробітники компанії не шкодували сил і засобів на вдосконалення своєї продукції, і результат не змусив себе чекати - добрива, вироблені голландською фірмою, здобули величезний попит і популярність не тільки в Європі, але і за межами континенту. Продукція BioBizz і сьогодні з успіхом поставляється в США, Південну Америку і африканські країни. Особливістю компанії є те, що вся продукція - виключно натуральна, без штучних компонентів. Це означає, що урожай, вирощений на грунті і добривах BioBizz, є екологічно чистим і безпечним для здоров'я. Тому продукція BioBizz користується величезним попитом у сфері вирощування лікарських рослин, які широко використовуються в медицині.

На тестування своєї продукції розробники витрачають до декількох років. Тому можна сміливо стверджувати, що на світовий ринок надходить органіка, перевірена часом! При цьому виробник йде на кілька кроків попереду свого часу, що дозволяє говорити про новітні технології в області виробництва органічних добрив і субстратів.


Продукція BioBizz в магазині Growpro

В Інтернет-магазині Growpro ви можете купити добрива і субстрати BioBizz. У наших каталогах представлені наступні найменування:


  • Органічні субстрати All Mix і Light Mix;

  • Гумус Worm Humus;

  • Добрива Bio Grow для листяної массы;

  • Добрива Bio Bloom і Bio TopMax для цветения;

  • Добрива Bio Root Juice для розвитку кореневої системы;

  • Добрива Bio Alg A Mic для підвищення жизнеспособности;

  • Добрива Bio Heaven для посилення впитываемости;

  • Комплекти добрив.


Вся продукція сертифікована, має гарантію якості від виробника і захищені від підробки. У нашому магазині - тільки справжні товари найвищої якості для органічного рослинництва!Повернення до спискуТовари бренду

Biobizz MICROBES 150g -10% Biobizz MICROBES 150g

3 545 грн.

3 191 грн.

Biobizz pH minus (250 ml) -20% Biobizz pH minus (250 ml)
250 ml

218 грн.

174 грн.

Biobizz pH plus (250 ml) -20% Biobizz pH plus (250 ml)
250 ml

210 грн.

168 грн.