Бренди

Blauberg


Blauberg - вентилятори для приміщень


Вентиляція приміщень і витяжні системи - одна з найважливіших складових, коли мова йде про гідропоніці. По-перше, специфічний запах, властивий даному типу вирощування. По-друге, частинки забрудненого повітря, осідають на квітках і листках і призводять до погіршення якості та екологічності врожаю. При вирощуванні городніх культур і лікарських рослин це неприпустимо. Тому кожному гроверу, як любителю домашнього рослинництва, так і промислового фермеру, необхідно подбати про витяжній системі. Висока якість роботи, низький рівень шуму, невелике енергоспоживання - такими характеристиками володіють німецькі турбо-вентилятор Blauberg.


Трохи про бренд

Компанія Blauberg була заснована в 1990-х роках і є філією відкритого десятьма роками раніше фірми Haflex Maschinenbau GmbH - європейського лідера з виробництва вентиляційних і опалювальних систем. З самого заснування бренду розробники Blauberg йдуть в ногу з часом, і сьогодні компанія пропонує широкий асортимент та вентиляторів витяжних систем для приміщень. Низький рівень шуму і енергоспоживання, висока продуктивність, ергономічний дизайн, новітні технологічні рішення, при цьому - доступні ціни. Незважаючи на те, що продукція Blauberg відноситься до вищого сегменту ринку, ціни роблять цю продукцію доступною для широкого кола споживачів. Сьогодні вентилятори Blauberg популярні не тільки в Німеччині, а й за межами європейського континенту.


Продукція Blauberg в магазині GrowPro

В каталогах Інтернет-магазину GrowPro представлені наступні види продукції Blauberg:


  • вентилятори, для витяжної вентиляции;

  • вентилятори для припливно-витяжної вентиляції.


В нашому магазині ви можете купити вентилятор Brauberg для домашнього використання або промислового приміщення. Висока продуктивність при мінімальному споживанні енергії і мінімальному рівні шуму - ці технічні якості доповнюються естетичними якостями, що дозволяють органічно вписати вентилятор в дизайн інтер'єру. Ціни на вентилятори Brauberg в магазині GrowPro приємно здивують вас!


Повернення до спискуТовари бренду


Товар в даному розділі відсутня