Бренди

CANNA

CANNA


Canna - органічні добрива


Будь гровер, і аматор, і професіонал, розуміє, наскільки важливо правильно підібрати добрива для рослин. Від цього залежить зростання, цвітіння і якість врожаю. Особлива увага приділяється вибору добрив для харчових і лікарських культур. Потрапляння "хімії" в рослину робить його шкідливим і потенційно небезпечним для здоров'я. Вихід - 100% органічні добрива, нешкідливі і ефективні. Такими є добрива для грунту, субстратів і гідропоніки Canna.


Коротко про виробника

На світовому ринку органічних добрив продукція фірми Canna займає одну з лідируючих позицій. Сама компанія була заснована в 1995 році в Голландії, і основне виробництво базується тут і сьогодні. Особливістю бренду є науковий підхід до розробки нових засобів і повний контроль над виробництвом, починаючи з видобутку інгредієнтів і закінчуючи відправкою в магазини Європи, Америки, Азії. Компанія виробляє лінійки органічних добрив для гідропоніки, грунту і субстратів, для цвітіння, росту і стимуляції кореневої системи.

Крім того, фірма Canna випускає своє періодичне видання для граверів, спонсорує багато масові заходи в Європі, а також організовує власні, в числі яких потрапила в рекордсмени масштабна битва помідорами в 2014 році.


Продукція бренду

Найбільш популярною серією добрив компанії Canna є Canna Hydro, в якій представлено два види добрив - для цвітіння (Flores) і зростання (Vega). Також виробник випускає стимулятори цвітіння і зростання, спеціальні добрива для кокосових субстратів, включаючи гриб триходерму, а також добрива для грунту і засоби для захисту і лікування рослин.


Добрива Canna в магазині GrowPro

У нашому Інтернет-магазині GrowPro представлена наступна продукція компанії Canna:


  • добрива для гідропоніки Canna Hydro (для росту і цвітіння);

  • добрива для грунту Canna Terra (для росту і цвітіння);
    добрива для кокосових субстратів Canna Coco;

  • гриб триходерма для кокосових субстратов;

  • земля і керамзит;

  • стимулятори коренеутворення і цветения;

  • захисні засоби з лікувальними властивостями.


Інтернет-магазин GrowPro пропонує вам придбати продукцію компанії Canna - світового лідера на ринку органічних добрив - за найвигіднішими цінами!


Повернення до спискуТовари бренду

CANNA Aqua Flores A -15% CANNA Aqua Flores A

796 грн.

677 грн.

CANNA Boost (5L) -20% CANNA Boost (5L)

12 730 грн.

10 184 грн.

CANNA Coco A&B (2x1L) -5% CANNA Coco A&B (2x1L)
2x1L

724 грн.

688 грн.

CANNA D-Block 1L -25% CANNA D-Block 1L

1 426 грн.

1 070 грн.