Бренди

CocoStar


Кокосові субстрати CocoStar

Кокосові субстрати широко популярні і серед фермерів, і серед простих любителів рослинництва. Причин тому чимало - такі субстрати повністю натуральні, придатні для багаторазового використання, доступні за ціною і благотворно впливають на ріст рослин. Німецький холдинг Grow In AG, що займається виробництвом різних товарів для вирощування рослин, випускає і власну лінійку кокосових субстратів CocoStar. Як і вся продукція Grow In AG, кокосові брикети CocoStar відрізняються високою якістю, тому досить популярні і затребувані і у професійних садівників, і у любителів.

Переваги кокосового субстрату

Кокосові субстрати CocoStar виготовляються з кори кокосової пальми, іноді з додаванням торфу і білків. Головна їхня перевага в тому, що вони не містять хімічних речовин. Крім того, вони володіють наступними перевагами:


  • простота у використанні - брикет достатньо замочити, дочекатися, поки він не прийме пухке стан і віджати. Після цієї процедури субстрат готовий до використання.

  • можливість повторного використання. Кокосові субстрати CocoStar можна використовувати повторно до трьох врожаїв включно. Надалі відслужив субстрат - прекрасне компостное добриво.

  • кокосові субстрати підходять і для відкритого грунту, і для вирощування при штучному освітленні.

  • нарешті, доступна ціна! Продукція CocoStar продається (у тому числі, і в нашому магазині) за порівняно невисокими цінами.


Субстрати CocoStar - самі по собі джерела корисних речовин. Тим не менш, рекомендується використовувати добрива, призначені спеціально для такого виду вирощування.


Також важливо пам'ятати, що в основі дії кокосового субстрату лежить триходерма - гриб, який виробляє речовини, що стимулюють ріст і зміцнюють імунітет рослин. Цей гриб з часом вимивається водою і добривами, тому рекомендується періодично додавати його в субстрат.

Продукція CocoStar в магазині GrowPro

У нашому Інтернет-магазині GrowPro представлені кокосові субстрати CocoStar у вигляді брикетів на 9, 11 і 70 літрів. Саме у нас ви можете купити кокосові брикети CocoStar від Grow In AG за самою привабливою ціною!
Повернення до спискуТовари бренду


Товар в даному розділі відсутня