Бренди

General Electric


Лампи General Electric - якісно, надійно, безпечно


Правильне освітлення, максимально наближене до природного, є одним із запорук правильного розвитку рослини, здорового росту і гарного врожаю. Завдання освітлювального приладу - створювати не тільки світло, але і підтримувати оптимальну температуру в гроубоксе. Крім того, як власники промислових ферми, так і рослинники-аматори мають свої вимоги до лампи, такі, як низьке енергоспоживання, екологічність і безпека. Такими є лампи General Electric - продукція бренду, не має потреби в додаткових рекомендаціях. Ця американська компанія з більш ніж столітньою історією - не просто лідер, але і "законодавець" на ринку всесвітньої освітлювальної техніки.


Трохи історії бренду

Компанія General Electric була заснована в кінці 19-го століття винахідником Томасом Едісоном. Свою нинішню назву бренд отримав після об'єднання компанії Едісона з партнерами - "Томпсон Х'юстон Електрик". Першої серійною продукцією General Electric були лампочки розжарювання з вольфрамовою ниткою. За ними пішли холодильники, телевізійне мовлення, продукція військового призначення (стрілецьку зброю, ракетне озброєння, бронетехніка, військова авіація і т. д.), двигуни для автомобілів і локомотивів, побутова техніка. Не забуває виробник і про освітлювальної техніки - компанія здійснює серійний випуск і побутових і промислових ламп та освітлювальних приладів. Серед них - лампи для рослинництва.

Лампи ДНаТ і ДРІ виробництва General Electric - це гарантія якості, надійності й довгострокової експлуатації. Тому, купуючи продукцію General Electric, гровер може бути впевнений в правильному росту і якості врожаю (при належному догляді, зрозуміло).


Лампи General Electric в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині GrowPro освітлювальна продукція представлена в таких найменуваннях:


  • натрієві газові лампи (ДНаТ);

  • ртутні металогалогенні лампи (ДРІ).


Наш магазин пропонує виключно справжню продукцію зі знаком якості та гарантією від виробника. В Інтернет-магазині GrowPro ви можете купити лампи General Electric за найкращою ціною!
Повернення до спискуТовари бренду