Бренди

Terra Aquatica (GHE)

Terra Aquatica (GHE)GHE стає Terra Aquatica T.A.

GHE запускає 100% органічний асортимент під торговою маркою Terra Aquatica®.

Від повних «біопоніческіх» добрив, що продаються під назвами Thrive® і Sevia®, до бустерів для стимуляції коренів і цвітіння, гумінових кислот, екстракту морських водоростей, гною кропиви, тріходерми і нова лінія органічних грунтів.

Перший органічний без торф'яної компост на ринку, легко впізнаваний за його синього кольору, який також є кольором нової марки, TA® Organic Soil - Light Mix пропонує всі переваги вищого органічного компосту.

Як щодо гідропоніки?

Terra Aquatica продовжує роботу в цій галузі, розробляючи гідропонні мікрофермой для майбутньої секції садівництва, продовжують співпрацювати в проектах по міській рекультивації і підтримувати всіх, хто бажає виростити всі рослини, які їм потрібні, і отримати максимальну віддачу від них.

Чому Terra Aquatica®?

"Тому що земля і вода - це те, що ми робимо найкраще. Тому що ми знаємо, що люблять ваші рослини. Ми точно знаємо, що вони поглинають і що їм потрібно."

Вільям Текс, співзасновник GHE.

GHE (General Hydroponics)

Компанія General Hydroponics була заснована каліфорнійськими вченими у 70-х роках минулого століття. Метою компанії було створення й удосконалення гідропонних систем і добрив. Нова фірма стрімко розвивалася, і вже через кілька років продукція General Hydroponics придбала популярність у всіх США і Канаді. Незабаром слава компанії долетіла до Австралії та Європи, а у Франції відкрився європейський філія - General Hydroponics Europe (GHE). Саме європейська продукція поставляється на український ринок.


Особливості виробництва

Вся продукція General Hydroponics - це результат постійного розвитку і прагнення йти в ногу з часом. У Каліфорнії розташовані величезні бази, на яких тестується вся продукція - гідропонні системи, добрива, субстрати. Як результат - фірма більше тридцяти років зберігає репутацію новаторів в області гідропоніки. Продукція використовується повсюдно - для промислового садівництва, для вирощування рослин в домашніх умовах і навіть для дослідів садівництва на міжнародній космічній станції - співробітники NASA використовують для цих цілей системи і добрива General Hydroponics.


Особливу увагу виробник приділяє увагу вирощування культур, які використовуються в медицині. Продукція General Hydroponics створена для забезпечення максимально комфортних умов для зростання і отримання високої врожайності.


Продукція General Hydroponics в магазині Growpro

В Інтернет-магазині Growpro можна купити продукцію GHE за найвигіднішими цінами! У каталогах магазину представлені:


  • гідропонні системи: Dutch Pot Aero, Dutch Pot Hydro, WaterFarm, AquaFarm, Cutting Board, Aero Flo, Rainforest, Ecogrower Max;
  • органічні добрива: BioSevia Bloom, BioSevia Grow, BioBud, BM Bioponic Mix, Diamond Black GO, GO Urtica, GO Bio Root Plus, GO Seaweed та ін. ;
  • мінеральні добрива: Ripen, Floraboom, FloraGro, FloraMicro, Floranova Grow і Bloom, FloraCoco Grow і Bloom, Maxibloom, Maxigrow, Floraduo Grow і Bloom та ін. ;
  • біостимулятори і поживні добавки: Diamond Nectar, Mineral Magic, Calcium Magnesium, Bio Bloom, Bio Roots, BioProtect;
  • готові комплекти удобрений;
  • сітчасті горшки;
  • фильтры;
  • керамзит Grorox;
  • препарати для зниження і підвищення pH (pH Down Dry, pH Up);
  • препарати для промивання субстрату Florakleen.


Якість продукції General Hydroponics перевірено часом і практикою. У нашому Інтернет-магазині представлені оригінальні брендові товари, що поставляються безпосередньо від виробника і визнані в усьому світі. Ми повністю виключаємо варіант підробки і пропонуємо вам найвищу якість за приємними цінами!


Повернення до спискуТовари бренду