Бренди

GIB


GIB Освітлення - освітлення для рослин

Рослини в природі отримують необхідні для росту речовини не тільки з грунту, але і від сонячних променів. Природний режим світлового дня - один із запорук росту, цвітіння і врожайності. Тому правильний вибір освітлення для промислового і домашнього рослинництва не менш важливий, ніж правильний вибір добрив. Крім того, у садівника, як промислового, так і любителя, є свої вимоги до освітлювальних приладів - економічність, енергозбереження, екологічність. Німецький холдинг Grow In AG, що спеціалізується на товарах для рослинництва і за більш ніж двадцять років завоював довіру і високу репутацію, налагодив серійне виробництво освітлювальної техніки. Бренд GIB Lighting вже встиг зарекомендувати себе з найкращих сторін, як в заводських, так і в домашніх умовах.

Освітлювальна техніка GIB Lighting

Освітлювальна техніка GIB Lighting дозволяє забезпечити рослинам умови, максимально наближені до природних. Лампи здатні не тільки імітувати природне освітлення, але і підтримувати оптимальну температуру. Розробники створили лампи окремо для стимуляції росту (Growth Spectre) і для цвітіння (Bloom Spectre та Flower Spectre). Крім ламп, GIB Lighting виробляє електронні баласти з вбудованим програмованим таймером і здатністю імітувати природний сонячний цикл з ефектом заходу сонця. Устаткування відрізняється безшумною роботою, високою ефективністю та низьким споживанням енергії. За рахунок своїх технічних характеристик і успішного застосування на практиці продукція GIB Lighting здобула високий попит і у фермерів, і у любителів.

Продукція GIB Lighting в магазині GrowPro

Наш Інтернет-магазин GrowPro пропонує наступні види продукції виробництва GIB Lighting:
  • ДНаТ-лампи Pure Bloom Spectrum;
  • електромагнітні баласти (NXE, LXG, Pro-V-T);
  • комплекти освітлювального обладнання.

Весь наш товар сертифікований, має знак якості і офіційну гарантію від виробника. В Інтернет-магазині GrowPro ви можете купити освітлювальне обладнання GIB Lighting за найбільш вигідною ціною!


Повернення до спискуТовари бренду