Бренди

Grodan


Grodan - субстрати з кам'яної вати

Субстрати з кам'яної вати мають масу незаперечних переваг перед іншими видами субстратів. Це пояснюється тим, що кам'яна (або мінеральна) вата має вулканічне походження - ні для кого не є секретом, що вулканічний ґрунт сприяє здоровому росту і високої врожайності. У кам'яної вати можна вирощувати різні культури - квіти, городні та лікарські рослини. Вирощений в такому субстраті продукт - екологічно чистий і безпечний для здоров'я. Тому мінеральна вата широко використовується і на гідропонних фермах, і серед садівників-любителів. Голландська фірма Grodan є визнаним світовим лідером з виробництва кам'яних субстратів.


Про бренд Grodan

Grodan є підрозділом компанії Rockwool, що займається виробництвом кам'яної вати для різних сфер. Підприємство, метою якого було створення і серійне виробництво субстратів для рослинництва, розпочало свою діяльність у 1969 році в Голландії. На сьогоднішній день заводи Grodan відкриті також у Данії і Східній Європі. Підприємство завжди йде в ногу з часом і використовує новітні технології у своєму виробництві, тим самим підтримуючи свою репутацію світового лідера. Одна з сучасних візитних карток Grodan - двошарові мати з різною щільністю шарів.


Переваги кам'яної вати

Одне з головних переваг кам'яної вати - субстрати з неї не містять органіки і складаються виключно з природних мінералів (кам'яне вугілля, вапно, базальт, кварц і ін). Від будматеріалу субстрат для вирощування відрізняє наявність гідрофільних властивостей волокон - це досягається за допомогою спеціального технологій виготовлення.

Під час використання кам'яний субстрат не втрачає своїх властивостей і, на відміну від інших, не вбирає в себе поживні речовини і не виділяє сторонні продукти.

Завдяки своїм численним перевагам субстрати з кам'яної вати придатні не тільки для підрощування вирощування розсади і "дорослих" рослин, але і для пророщування насіння.
Повернення до спискуТовари бренду

Касета Grodan 2,5x2,5x4cm (150шт) Касета Grodan 2,5x2,5x4cm (150шт)

399 грн.


Касета Grodan 2,5x2,5x4cm (150шт)

Касета Grodan 3,5x3,5x4cm (77шт) Касета Grodan 3,5x3,5x4cm (77шт)

407 грн.


Касета Grodan 3,5x3,5x4cm (77шт)

Кубики посадочні Apollo  6,5 G Кубики посадочні Apollo 6,5 G

13 грн.


Кубики посадочні Grodan Delta 6,5 G

Кубики посадочні Grodan 4x4x4 cm Кубики посадочні Grodan 4x4x4 cm

6.60 грн.


Кубики посадочні Grodan 4x4x4 cm

Пробки розсадні Grodan Pargro Multiblock (касета 200 шт) Пробки розсадні Grodan Pargro Multiblock (касета 200 шт)

369 грн.


Пробки розсадні Grodan Pargro Multiblock (касета 200 шт)

Пробки розсадні Grodan Pargro Multiblock (поштучно) Пробки розсадні Grodan Pargro Multiblock (поштучно)

2.10 грн.


Пробки розсадні Grodan Pargro Multiblock (поштучно)

Мати Grodan Classic Forte Мати Grodan Classic Forte

158 грн.


Мати Grodan Classic Forte

Минватный субстрат Grodan 1л Минватный субстрат Grodan 1л

15 грн.


Минватный субстрат Grodan 1л