Бренди

Grodan


Grodan - субстрати з кам'яної вати

Субстрати з кам'яної вати мають масу незаперечних переваг перед іншими видами субстратів. Це пояснюється тим, що кам'яна (або мінеральна) вата має вулканічне походження - ні для кого не є секретом, що вулканічний ґрунт сприяє здоровому росту і високої врожайності. У кам'яної вати можна вирощувати різні культури - квіти, городні та лікарські рослини. Вирощений в такому субстраті продукт - екологічно чистий і безпечний для здоров'я. Тому мінеральна вата широко використовується і на гідропонних фермах, і серед садівників-любителів. Голландська фірма Grodan є визнаним світовим лідером з виробництва кам'яних субстратів.


Про бренд Grodan

Grodan є підрозділом компанії Rockwool, що займається виробництвом кам'яної вати для різних сфер. Підприємство, метою якого було створення і серійне виробництво субстратів для рослинництва, розпочало свою діяльність у 1969 році в Голландії. На сьогоднішній день заводи Grodan відкриті також у Данії і Східній Європі. Підприємство завжди йде в ногу з часом і використовує новітні технології у своєму виробництві, тим самим підтримуючи свою репутацію світового лідера. Одна з сучасних візитних карток Grodan - двошарові мати з різною щільністю шарів.


Переваги кам'яної вати

Одне з головних переваг кам'яної вати - субстрати з неї не містять органіки і складаються виключно з природних мінералів (кам'яне вугілля, вапно, базальт, кварц і ін). Від будматеріалу субстрат для вирощування відрізняє наявність гідрофільних властивостей волокон - це досягається за допомогою спеціального технологій виготовлення.

Під час використання кам'яний субстрат не втрачає своїх властивостей і, на відміну від інших, не вбирає в себе поживні речовини і не виділяє сторонні продукти.

Завдяки своїм численним перевагам субстрати з кам'яної вати придатні не тільки для підрощування вирощування розсади і "дорослих" рослин, але і для пророщування насіння.
Повернення до спискуТовари бренду