Бренди

GrowMax Water Europe

GrowMax Water Europe


Growmax Water Europe - системи для очищення води


Для правильного росту і розвитку рослин якість води для поливу має не менше значення, ніж правильно підібрані добрива, оптимальна температура, максимально наближене до природного освітлення або правильний вибір добрив та стимуляторів росту. Вода - це природна життєва сила, без якої рослина гине. Використання технічної води - це немалий ризик, адже всі речовини, що містяться в ній (хлор, пестициди та інші дезинфікуючі елементи), потрапляють у ґрунт, а звідти - в рослини. Особливо згубно це для харчових і лікарських культур, для яких екологічність врожаю стоїть чи не на першому місці. Ця проблема вирішується за допомогою якісних фільтрів для очищення води. Такими є фільтри виробництва Growmax Water Europe.


Про бренд і продукції

Історія становлення компанії мало чим відрізняється від історій більшості інших брендів - група ентузіастів вирішила створити продукт, корисний для садівників. Продукт мав успіх і попит, компанія розвивалася стрімкими темпами, і сьогодні продукція Growmax Water займає одне з лідируючих місць на ринку водоочисних систем для садівництва. І не тільки для садівництва - фільтри Growmax Water широко застосовуються і на гідропонних фермах, і для кімнатного вирощування.


Фільтри для очищення води мають продуктивність від 240 до 2000 літрів у годину, фільтри зворотного осмосу - продуктивність від 500 до 3000 літрів в годину. В якості очищаючого елемента використовуються картриджі з кокосовим вугільним наповнювачем. Проста заміна картриджів робить фільтруючі системи Growmax Water зручними в експлуатації, а їх надійність і висока якість - гарантія виробника.


Продукція Growmax Water Europe в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині GrowPro продукція Growmax Water Europe представлена в таких найменуваннях:


  • фільтри для очищення води (240 - 2000 л/год);

  • системи зворотного осмосу (500 - 1000 л/год).


Весь товар має сертифікат якості від виробника, тому ми гарантуємо достовірність пропонованої нами продукції і абсолютно виключаємо ймовірність підробки.


В Інтернет-магазині GrowPro ви можете придбати фільтри Growmax Water Europe за найкращою ціною!Повернення до спискуТовари бренду