Бренди

HANNA


Hanna Instruments - лабораторне обладнання


Німецька компанія Hanna Instruments вже багато років є світовим лідером з виробництва лабораторного обладнання. Головні секрети популярності і затребуваності продукції бренду - до випередження свого часу і демократичності. Для виробництва экоинструментов використовуються матеріали найвищої якості і розробляються новітні технології, а поєднання високої надійності і доступних цін робить обладнання Hanna Instruments затребуваним і популярним у всьому світі. Виробництво компанії охоплює широкий спектр - фірма випускає і промислове устаткування, і портативні кишенькові прилади для використання в домашніх умовах. І промислові, і "домашні" прилади виробництва Hanna Instruments відрізняються високою точністю показань і не менш високою простотою в калібруванні і використанні.


Кондуктометр Hanna Instruments в магазині GrowPro

Інтернет-магазині GrowPro пропонує гроверам необхідну для рослинництва річ - кондуктометр Hanna Dist4 Eco від Hanna Instruments. Цей прилад являє собою кишеньковий тестер, який дозволить швидко і максимально точно визначити рівень вмісту мінеральних солей у ґрунті або розчині. Для отримання результату потрібно лише опустити електрод, і через кілька секунд показники відображаються на дисплеї.


Особливості та переваги кондуктометра Hanna Dist4 Eco:


  • положення і кут нахилу приладу не впливають на результат измерения;

  • максимальна точність даних можлива завдяки автоматичної компенсації температуры;

  • прилад здатний безперервно працювати від батареї до 150 часов;

  • інструмент виготовлений з екологічно чистих і безпечних материалов;

  • температурний діапазон роботи приладу: 0 - 50 градусів за Цельсієм, діапазон вологості - до 95%.


В комплект входять: прилад Hanna Dist4 Eco, захисний ковпачок, калібрувальна викрутка, батарейки, інструкція по застосуванню


Повернення до спискуТовари бренду