Бренди

Hesi

Hesi


hesi

Hesi – сімейний бізнес з Голландії

Професійне вирощування рослин сьогодні – це Hesi. Назва Нідерландської компанії Hesi – це комбінація імен засновників і директорів компанії – Хенка і Сиглинд (Henk IJpelaar і Siglinde Winkler). Компанія Hesi виробляє і продає мінеральні добрива, грунтові добавки, засоби для росту рослин. Якість добрив – дуже висока, тому що виробництво базується на наукових дослідженнях метаболізму рослин, їх життєвого циклу та окремих його фаз.

На заводі Hesi використовуються сучасні технології і любов до своєї справи, тому що це сімейний бізнес. Це означає, що керівництво фірми дуже уважно до якості продукції, яка проходить скрупульозну перевірку на всіх етапах виробничого процесу.

Виробничий процес Hesi відрізняють:

• короткий час зберігання сировини та продукції на складі,

• використання номерів партій,

• застосування технології "first-in-first-out", що означає відвантаження першими тих добрив, які були першими произведены;

• використання штрих-коду EAN-13 (повного), де кодуються 13 цифр;

• дотримання високих стандартів якості.

Товари Hesi відрізняють:

• застосування цінних добавок – рослинних цукрів, вітамінів, амінокислот, энзимов;

• особливі характеристики поживних розчинів для коригування рівня pH грунту – зменшення рівня pH і запобігання закисання почвы;

• високий вміст хелатів – комплексних сполук, які не вступають в реакцію з грунтом, не зв'язуються з ним, в результаті чого хелатні добрива засвоюються рослинами на 90%, а не на 30-40%, як звичайні.

Hesi – голландські добрива найвищої якості. «Тільки коли кінцевий користувач задоволений, ми теж задоволені!» – кажуть Хенк і Сиглинд.

Hesi – голландские удобрения высочайшего качества для экстраурожая


Добрива Hesi в Growpro

Культовий український гроушоп № 1 – ексклюзивний представник Hesi в Україні, більше 50 найменувань товарів з Нідерландів. Саме тому купити Hesi найкраще в Growpro. Ціна Hesi – найкраща в Києві, відповідає найвищій якості оригінальної та свіжої продукції.

Купити Hesi в Києві, мінеральні добрива:

• Hesi Bloom Complex – стимулятор цвітіння, містить всі необхідні компоненти для квітучих рослин (азот, фосфор, калій, магній, кальцій, амінокислоти і вітаміни), pH-коректор на стадії цвітіння.

• HESI Phosphorus Plus комплексне калій-фосфатне добриво для додаткового живлення при вирощуванні на почвогрунт, використовується в комбінації з Hesi Bloom Complex (в процесі цвітіння рослин збільшується потреба у фосфорі і калії), стимулює формування квітів. Містить ортофосфорну кислоту, яка допомагає рослинам пережити посуху.

• HESI Clonfix – гель для клонування (пересаджування паростків) рослин. В гель необхідно занурити кінець ростка; стимулює пророщування коренів до пересадки у проміжну або кінцеву середу.

• Hesi Boost – добрива для підживлення рослин, вирощуваних на грунті і на гідропоніці. Зміцнює рослини, стимулює ріст, сприяє розвитку суцвіть, захищає від несприятливих факторів навколишнього середовища, поліпшує смак плодів.

• HESI Power Zyme – екстракт ферментів для рослин, зберігає середовище рослин чистою, перетворюючи залишки целюлози у виноградний цукор, забезпечує багату киснем систему живлення рослин, перешкоджає гниттю, зміцнює коріння, підвищує імунітет, покращує мікрофлору.


Hesi – компания родом из Нидерландов


Комплекти добрив Hesi в Україні

Гроушоп № 1 представляє також комплекти мінеральних добрив:

• Комплект добрив HESI Soil Starter Kit, а також XL: для повного циклу вирощування рослин в землі (Root Complex, TNT Complex, Bloom Complex, Phosphor Plus, Super Vit, Power Zyme, Hesi Boost);

• HESI Coco Starter Kit 3.5 L для повного циклу вирощування і для цвітіння рослин на кокосових субстратах (Hesi Root Complex, TNT Complex, Hesi Coco, Hesi PK 13/14, Super Vit, Power Zyme, Hesi Boost);

• HESI Hydro Starter Kit 3.5 L для всього циклу вирощування рослин на гідропоніці або в мінеральній ваті (Root Complex, Hesi Hydro Growth, Hesi Hydro Bloom, Hesi PK 13/14, Super Vit, Hesi Boost).

Комплекти добрив для рослин розраховані на повний цикл, включають грунтові поживні комплекси, зміцнюють рослини і коріння, поліпшують мікрофлору і підвищують імунітет.
Повернення до спискуТовари бренду