Бренди

HM Digital


HM Digital - якість, перевірена часом


Вода - всьому голова! Немає потреби говорити про те, яку роль відіграє вода в життєдіяльності всіх живих організмів. Її якість і вміст у ній тих чи інших мікроелементів безпосередньо впливає на здоров'я і розвиток всього живого. Якщо говорити виключно про рослинництво, як промислове, так і домашньому, то тут вимоги до води досить високі. Від таких показників, як температура, кислотність і вміст тих чи інших речовин, залежить правильне розвиток рослини і якість врожаю. Для харчових і лікарських культур якість води особливо важливо, адже це - запорука екологічності та безпеки для здоров'я.


Для визначення якості води були створені лабораторні прилади - як промислові, так і кишенькові, призначені для домашнього використання. З їх допомогою визначають температуру, кислотність, рівень вмісту солей і інших речовин. Американські прилади HM Digital відрізняються високою точністю показників, надійністю, довговічністю і доступними цінами.


Коротко про компанію HM Digital

Компанія Heemang Electronics була створена в 1987 році в Сполучених Штатах Америки. Мета її творців мало чим відрізнялася від багатьох інших - "створювати продукцію для людей як для себе". Тобто, якісний, надійний і доступний. Почавши з лабораторного обладнання, компанія розширила поле діяльності. Сьогодні під вивіскою HM Digital випускаються солеміри, ph-метри кондуктометри і інші прилади для вимірювання води, а також аксесуари для обладнання і фільтри. Головний офіс компанії знаходиться в Лос-Анджелесі, а випуск продукції здійснюється на сертифікованому заводі в Сеулі (Південна Корея).


Лабораторне обладнання HM Digital в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині GrowPro продукція HM Digital представлена в таких найменуваннях:


  • ph-метры;

  • кондуктометри (у т. ч. кондуктометри-солеміри і кондуктометри-термометри);

  • запасні электроды;

  • калібрувальні розчини і порошки;

  • розчини для зберігання електродів.


Вся продукція сертифікована. В заводську комплектацію приладів входять захисні кришки, батареї і інструкції по застосуванню.


У нашому Інтернет-магазині GrowPro ви можете придбати продукцію HM Digital за найкращою ціною!


Повернення до спискуТовари бренду