Бренди

HOMEbox


Гроубоксы Homebox - немає межі досконалості!

Німецька компанія Homebox, заснована в 2001 році, здобула високу репутацію і популярність не тільки і не стільки за підтверджене роками якість своєї продукції, скільки за винахід гроубокса - того, без чого важко уявити сучасний гровинг. Сьогоднішня продукція німецького бренду - це новітні досконалі моделі гроубоксов, призначених для використання у квартирі, приватному будинку чи промисловому приміщенні. Правильно підібране поєднання матеріалів дозволяє зберігати і підтримувати природний мікроклімат, а міцний каркас додає конструкції високу стійкість.

Гроубоксы від винахідника

Поява гроубоксов, винайдених засновниками Homebox, стало справжньою революцією в світі рослинництва. Домашня теплиця зробила можливим вирощування різних культур, як господарських, так і лікарських. Розробники постійно вдосконалюють свій винахід, але регулярні оновлення модельного ряду доводять, що немає межі досконалості!


До особливостей гроубоксов Homebox можна віднести вологостійкі матеріали, які не пропускають світло, легкість в збірці і розбиранні конструкції, компактність, а також зручні рішення для установки вентиляційних систем та світлового обладнання - без цього не обійтися, якщо мова йде про гроувинге і, зокрема, про гідропоніці. Якість матеріалів, простота в обігу з конструкцією, нарешті, ім'я - все це робить продукцію німецького бренду широко затребуваною серед європейських та, зокрема, українських граверів.

Гроубоксы Homebox в магазині GrowPro

У нашому Інтернет-магазині GrowPro представлені наступні товари від торгової марки Homebox:


  • гроубоксы, гроутенты;

  • додаткові каркасы;

  • сушарки.


Широкий асортимент гроубоксов Homebox дозволяє покупцеві вибрати продукцію необхідного розміру. У нашому магазині присутні і невеликі домашні теплиці, і значних розмірів конструкції.


В нашому магазині ви можете придбати гроубокс Homebox за найбільш вигідною ціною!


Повернення до спискуТовари бренду