Бренди

House and Garden


Рідкі добрива та стимулятори House Garden &;


Природний мікроклімат, правильне освітлення, хороша вентиляція в приміщенні або гроубоксе - все це, безперечно, має неабияке значення для правильного і здорового розвитку рослин, цвітіння і дозрівання плодів. Також на фактори росту і врожайності впливає зміст тих чи інших мікроелементів у ґрунті і кислотний баланс. Рідкі добрива та стимулятори House &; Garden створені спеціально для того, щоб збагачувати ґрунт мінералами та поживними речовинами, які сприяють здоровому розвитку і хорошому врожаю. Одним з важливих достоїнств цих добрив є екологічність, що має особливе значення при вирощуванні лікарських та харчових культур.


Про бренд House Garden &;

Бренд House &; Garden був заснований в США. Жодної оригінальної історії - садівники-любителі вирішили створити свою лінійку мінеральних добрив. Останні десять років бренд процвітає, його продукція користується величезним попитом і популярністю далеко за межами американського континенту. Практичність, ефективність і невисока вартість роблять добрива House &; Garden широко затребуваними і в промисловому, і в домашньому садівництві, включаючи вирощування в умовах міської квартири.


Продукція House &; Garden в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині товарів для рослинництва GrowPro продукція House &; Garden представлена в таких найменуваннях:


  • House &; Garden 1-Component Soil - добриво для грунту, ефективно як для нормальної, так і для агресивного середовища. Підтримує здоров'я рослин і сприяє швидкому зростанню.

  • House &; Garden Top Booster - стимулятор цвітіння. Ефективний протягом усього періоду цвітіння, збільшує масу суцвіть.

  • House &; Garden Shooting Powder - стимулятор цвітіння. Живить рослину і суцвіття фосфором і калієм. Збільшує цвітіння і врожайність до 30%.

  • House &; Garden BudXL - стимулятор дозрівання плодів. Переносить цукор з рослини плоди, за рахунок чого врожай достигає раніше, не втрачаючи при цьому в якості і властивості.


Всі рідкі добрива House &; Garden ви можете купити в нашому Інтернет-магазині GrowPro за найкращою ціною!
Повернення до спискуТовари бренду