Бренди

Lucilu


ЕПРА Lucilu від Prima Klima


Освітлення гроубокса - один з найважливіших факторів у рослинництві. Завдання освітлювальної техніки - максимально наблизити штучне освітлення до природного світлового дня. Це сприяє правильному здоровому розвитку рослини, починаючи від кореневої системи і закінчуючи урожаєм. Надійність освітлювальної техніки відіграє в цьому процесі ключову роль. А для растениевода також важливі такі параметри, як економічність, екологічність та доступна ціна. Це стосується і ламп, і електронних баластів. Всім критеріям відповідає ЕПРА від Lucilu.


Про бренд Lucilu

Lucilu - лінійка продуктів електронних баластів для запуску газорозрядних ламп (ЕПРА) німецької компанії Prima Klima, одного з європейських і світових лідерів по виробництву освітлювального обладнання для гровинга.

Головними особливостями ЕПРА від Lucilu є:

  • технологія м'якого запуску (збільшує термін експлуатації ламп);

  • безшумна работа;

  • економічність (до 35% економії електроенергії в порівнянні з аналогами);

  • більше число люменів (до 15%);

  • відсутність перешкод у роботі інших електроприладів (мобільний телефон, радіо і т. д.);

  • доступна ціна.

Перевага продуктів для освітлення Lucilu в тому, що вони мають низьку температуру запуску, що дозволяє оптимізувати температуру і знизити витрати, а ребриста конструкція алюмінієвого корпусу забезпечує низьку теплопровідність і рівномірне розсіювання тепла. Іншими словами, апарат не перегрівається навіть при тривалій роботі, а температура в боксі не збільшується.

ЕПРА Lucilu Prima Klima в магазині GrowPro

У нашому Інтернет-магазині GrowPro ви можете купити ЕПРА Prima Klima Lucilu E-250W та інші продукти лінійки в широкому асортименті по самій вигідною ціною. До заводської комплектації ми додаємо гарантію від виробника. Замовити товар можливо через форму на сайті або зв'язавшись з менеджерами за телефонами. Доставка здійснюється Новою Поштою. Або забрати самовивозом з нашого Шоурума в 5 хвилинах ходьби від метро "Либідська" в Києві.Повернення до спискуТовари бренду


Товар в даному розділі відсутня