Бренди

Lumatek


Lumatek - освітлювальне обладнання для гроубоксов


Підтримання мікроклімату в гроубоксе грає не менш важливу роль в правильному розвитку рослини і отримання якісного врожаю, ніж правильний полив і підгодівля. Завдання гровера - максимально наблизити температуру і освітлення в гроубоксе до природної середовищі. Електроприлади повинні володіти високою надійністю, не перегріватися. Такий показник, як екологічність, особливо важливий для харчових і лікарських культур. Економічність і тривалий термін експлуатації - критерії, також важливі для гровера при виборі освітлення. А точність роботи таймера - показник, від якого залежить ступінь наближення мікроклімату в гроубоксе до природних умов.


Електрообладнання Lumatek - ідеальний вибір для гровера, перевірений часом. На сьогоднішній день цей англійський бренд є лідером серед виробників освітлення для гровинга.


Lumatek - істинно англійський якість!

Бренд Lumatek був заснований у Великобританії з єдиною метою - створювати продукт найвищої якості! Протягом всього часу існування торговельної марки, починаючи з дня заснування і закінчуючи сьогоднішнім днем, розробники намагаються випереджати час, удосконалюючи свою продукцію. Всі електроприлади проходять кілька етапів випробувань перед тим, як виходять в серійне виробництво. Вже довгий час Lumatek є світовим лідером по створенню електронних пускорегулювальних апаратів (ЕПРА) і ламп для гроубоксов. Компанія також виробляє відбивачі світла та розетки з таймером, значно полегшують завдання гровера. Потрібно запрограмувати розетку на певний цикл, і вона сама буде подавати живлення на обладнання в необхідний час.

Продукція Lumatek використовується у виробничих цілях, так і для аматорського вирощування.


Продукція Lumatek в магазині GrowPro

Інтернет-магазин GrowPro пропонує наступні найменування продукції Lumatek:


  • електронні баласти (ЕПРА);

  • лампи дНАТ;

  • отражатели;

  • розетки з таймером.


В нашому магазині ви можете придбати продукцію Lumatek за найбільш вигідною ціною! До заводської комплектації додаються інструкція та гарантійний талон від виробника.


Повернення до спискуТовари бренду