Бренди

Mars Hydro

Mars Hydro


Mars Hydro - фітолампи і гроубокси

Перед постачанням світлодіодні світильники Mars Hydro проходять строгий процес тестування.

Завдяки постійним дослідженням і вдосконаленням Mars Hydro став одним з найпопулярніших світлодіодних світильників на ринку.

Компанія Mars Hydro, розташована в місті Шеньчжень, провінція Гуандун, Китай, розширила свою діяльність і налічує близько 190 робітників, які виробляють світлодіоди, і ще 45 співробітників, які сприяють продажам, доставці і обслуговуванню клієнтів.

Завдяки впровадженню кращих практик, отриманих на основі відгуків клієнтів, Mars зміг розширити свій бізнес, включивши склади і ремонтні центри в США, Канаді, Великобританії, ЄС, Росії та Австралії.

Mars Hydro продовжує розвивати свій успіх, додаючи нові продукти, такі як світлодіоди сонячного спектра, квантові плати в світлодіодах серії Mars TS & SP.

У міру просування світлодіодним індустрії, Mars виводить ці досягнення на ринок.

Оскільки переваги клієнтів змінилися, Mars Hydro відповіла своїми популярними зростаючими наметами і різноманітністю пропонованих світлодіодів.

Місія Mars Hydro

- продовжувати прислухатися до відгуків клієнтів і пропонувати кращі конкурентні ціни та надійне обслуговування клієнтів.

Вони прагнуть своєчасно відповідати на питання і запити клієнтів і підтримувати якість своєї продукції на вищому рівні.

Світлодіодні світильники Mars Hydro включені в список ETL для ринку США і Канади. Це CE і Rohns, схвалені для будь-якого ринку ЄС.
Всі компоненти відповідають суворим стандартам безпеки. Mars Hydro впевнена, що їх продукт буде працювати так, як задумано, і має трирічну гарантію на всі свої світлодіодні ліхтарі.

Ми раді, що Mars Hydro є одним з наших надійних постачальників.

В даний час Mars Hydro бере участь в пробних проектах в Греції, Нідерландах і Німеччині. Оскільки компанія вчиться на кожному з цих починань, вони будуть застосовувати ці знання до продуктів, які вони пропонують.

Їх прихильність надання новітніх і найкращих світлодіодних світильників для вирощування гарантує нам, що ми отримуємо «кращі і найяскравіші».

З їх пристрастю до постійного вдосконалення як компанії і їх орієнтацією на задоволення потреб клієнтів ми з нетерпінням чекаємо можливості рости разом.Повернення до спискуТовари бренду

15 500 грн.

9 500 грн.