Бренди

Metzerplas (Ізраїль)


Підприємство Metzerplas знаходиться на території кібуцу Мецер. Завод випускає труби крапельного зрошення , багатошарові труби SP для гарячого і холодного водопостачання та опалення, труби PE для водопровідної інфраструктури й телекомунікацій. Унікальні крапельниці компанії Metzerplas мають найтоншу фільтрацію. Заводськими спеціалістами були розроблені крапельниці з інноваційним механізмом PC (компенсації тиску) для точного зрошення при низькій якості води і опорі засмічення.

При розробках нових технологій застосовувався великий сільськогосподарський досвід безпосередньо самого кібуцу. Також враховувалися наявні досить обмежені і низькоякісні водні ресурси, що призвело до розвитку нових передових технологій. . Кожна нова продукція пов'язана з зрошенням, вироблена компанією Metzerplas ,перед тим, як вступити на місцевий ринок або експортується за кордон, проходить серйозні лабораторних і польових випробувань.
Компанія Metzerplas була заснована в 1970 році. За ці роки завод запрацював найвищу репутацію завдяки своїм досягненням у сфері розвитку нових технологій , успішно поставляючи тисячі зрошувальних систем по всьому світу. Відділ з проектування нової техніки компанії Metzerplas є експертом в області реалізації сільськогосподарських зрошувальних проектів «під ключ» як для тепличного бізнесу , так і для відкритих полів.
Компанія Metzerplas працює відповідно до норм і вимог міжнародного стандарту якості ISO 9001:2000 . На заводі існують суворі правила контролю якості продукції. Підприємство гарантує , що всі вироби розроблено та виготовлено відповідно до найсуворіших вимог якості, з використанням кращих матеріалів існуючих на ринку. Сучасне обладнання для виробництва поливальних систем крапельного зрошення проектуються , комплектуються і запускаються у виробництво інженерно-технологічним відділом заводу Metzerplas. Фахівці заводу роблю все, для того що б наша продукція була бездоганної якості і конкурентоспроможна за ціною.


Повернення до списку



Товари бренду

Крапельна стрічка LIN 6 mils 0,8 л/год Matzerplas 1 м Крапельна стрічка LIN 6 mils 0,8 л/год Matzerplas 1 м

3.08 грн.


Крапельна стрічка LIN 6 mils 0,8 л/год Matzerplas 1 м

Комплект ADO 2.2x2 Комплект ADO 2.2x2

46 грн.


Комплект ADO 2.2x2

Комплект ADO 4.4x4 Комплект ADO 4.4x4

78 грн.


Комплект ADO 4.4x4

Трійник ершовый 16 - 3/4" - 16 Metzerplast -28% Трійник ершовый 16 - 3/4" - 16 Metzerplast

11 грн.

7.94 грн.


Трійник ершовый 16 - 3/4" - 16 Metzerplast