Бренди

NEUDORFF
Німецькі інсектициди Neudorff


Компанія Neudorff була заснована в Кенігсберзі (Прусія) в 1854 році. Її засновники – Вільгельм Нейдорф і Карл Б. Шейблер. Вільгельм працював красильщиком тканин, тому не дивно, що інсектицид, який до цих пір використовується в багатьох продуктах Neudorff, був отриманий з квіток хризантеми. Активний інгредієнт цієї квітки – піретрини – група натуральних інсектицидів, що містяться в квітках сімейства Айстрові (з роду Purethrum).

Цікаво, що здатність піретруму протистояти комах була відкрита задовго до того, як почалося її вивчення. Тільки в першій половині ХХ століття виявили, що молекули піретруму містять циклопропановое кільце, яке і відповідає за інсектицидну активність піретринів.Історія розвитку Нейдорф


У 1959 році фірма була куплена Рудольфом Ламаною і перенесена в Німеччину, де її штаб і перебуває досі.

Протягом 20 років німецька компанія об'єдналася з канадською дослідною лабораторією, що дозволило їй, серед іншого, створити першу альтернативу принадам для слимаків та равликів. Нова принада Ferramol® / Sluggo® Slug &; Snail була створена на основі фосфату заліза – запатентованого Neudorff моллюскоцида. У 2003 році приманка була схвалена як екологічно чистий засіб.

У 2007 році Нейдорф стала лідером німецького ринку у боротьбі з шкідниками. Тоді ж введена в експлуатацію нова експериментальна теплиця: понад 16000 квадратних метрів відкритих і закритих майданчиків, кліматичних камер, лабораторій.

У 2008 розроблена екологічна приманка для жуків на основі активного інгредієнта Spinosad, отриманого природним шляхом в результаті ферментації природних ґрунтових організмів.

У 2008 представлена система знищення бур'янів, створена на основі заліза в хелатній формі.

У 2009 запатентований Finalsan® Plus – засіб для боротьби з бур'янами травами, знищує їх кореневу систему.

У 2010 бренд запущений в США, у 2012 – у Британії.

У 2012 виробництво Neudorff сертифіковане за міжнародними екологічними нормами.

2014 рік – Нейдорф визнано найбільш стійкою компанією Німеччини.

У 2015 році фірма отримала нагороду як один з кращих європейських бізнесів.

Сьогодні компанія продовжує стрімко розвиватися, підтримуючи високі стандарти ефективності продукції та її екологічність.Нейдорф – виробник препаратів для захисту рослин від шкідників


Фірма розвиває три бренди:

  • Neudorff;

  • Hydroworxx;

  • Growslugfree.


Neudorff: контроль за мурахами, а також фунгіциди, гербіциди, інсектициди, пастки для равликів і слимаків.

Hydroworxx: засоби проти кліщів та інших комах, хвороб рослин, у тому числі при вирощуванні на гідропонному субстраті.

Growslugfree – окремий подбренд, що спеціалізується на знищення слимаків та равликів в органічному землеробстві. Засоби, безпечні для рослин і людини.

Купити Neudorff можна у магазині для гровера №1 в Україні – Growpro.


Повернення до спискуТовари бренду