Бренди

NPB


NPB - екологічно, елегантно, якісно! Горщики і піддони з Італії


Для людини, далекої від рослинництва, така річ, як горщик для рослини, здається дрібницею. На самому справі правильний вибір горщика і піддону відіграє важливу роль. По-перше, горщик повинен відповідати етапу зростання і бути достатньо вільним для правильного розвитку кореневої системи. По-друге, він повинен бути виготовлений з екологічно чистого матеріалу, що виключає потрапляння шкідливих частинок в грунт. Особливо важливий цей момент, коли мова йде про харчові або лікарських культурах. Горщики і піддони італійської фірми NPB відповідають всім сучасним нормам і стандартам, а також володіють високими естетичними властивостями, що дозволяють вписати їх в будь-який інтер'єр.


Про компанію NPB

Історія бренду Nuova Pasquini e Bini (скорочено NPB) сягає своїм корінням у 1964 рік. Діяльність одного з світових лідерів по виробництву горщиків і піддонів для рослинництва починалася як невеликий сімейний бізнес. З роками маленьке фамільне підприємство виросло, стало розвиватися, і сьогодні це величезна фабрика експортує свою продукцію на п'ять континентів. Вироби NPB користуються величезним попитом, як серед власників маленьких квіткових магазинів, так і серед керівників великих гарден-центрів.

Головний "секрет фірми" - це використання екологічно безпечних полімерів (як первинного, так і переробленого вторинної сировини) та смоли Teiplast. Новітні методики обробки сировини, відливу виробів - все це робить продукцію NPB популярною і затребуваною. Крім екологічних властивостей, виробник дбає і про властивості естетичних: горщики NPB використовуються дизайнерами інтер'єру та екстер'єру для втілення оригінальних задумів і рішень.


Продукція NPB в магазині GrowPro

В каталогах Інтернет-магазину GrowPro продукція NPB представлена в таких найменуваннях:


  • горщики для рослин (об'єм 1,3 л - 18 л);

  • піддони (круглі, квадратні);

  • горщик-теплиця.


Весь товар має знак якості і відповідає світовим стандартам. Ми повністю виключаємо ймовірність підробки і пропонуємо тільки оригінальні вироби!

У нашому Інтернет-магазині ви можете купити продукцію NPB за найбільш привабливою ціною.
Повернення до спискуТовари бренду