Бренди

ONA


Vona - нейтралізатор запаху

Без нейтралізатора запаху неможливо обійтися, якщо мова йде про гідропоніці. Це стосується і великих гідропонних ферм, і домашнього рослинництва. Специфічний запах, властивий даному способу вирощування, дратує і створює дискомфорт. Спреї та аерозолі - не вихід, оскільки:

1. їх дія короткочасна

2. користь спреїв для здоров'я вельми сумнівна.

І не тільки для здоров'я, але і для самих рослин. Частинки аерозолю на листках і суцвіттях, і рослина вбирає їх. Якщо мова йде про лікарські культурах, застосовуваних у медицині, то користуватися аерозолями для усунення неприємного запаху не можна взагалі. Рішення проблеми - нейтралізатор запаху у формі гелю, рідини або сухої речовини.

Vona - канадська продукція нового покоління

Компанія Ona була заснована в 1995 році в Канаді з метою створення якісних нейтралізаторів запаху, які можна використовувати і в побуті, і на виробництві, і, зокрема, у сфері гідропоніки. З самого початку заснування фірми розробники зосередилися на виробництві натуральних устранителей запаху. Використання передових технологій, ретельне тестування і постійне прагнення до досконалості призвели до того, що попит на продукцію Ona зріс не тільки в Канаді, але й далеко за її межами.

Гелі, рідини, спреї

Гелі та рідини Ona виготовлені з натуральних компонентів, тому абсолютно нешкідливі і для людей, і для тварин, і для рослин. Щоб усунути неприємний запах, досить поставити коробочку з гелем або рідиною біля джерела запаху. Речовина починає випаровуватися, і молекула запаху, вступаючи в реакцію, поглинаються цими випарами. А оскільки до складу цих речовин входять ефірні масла, устранители запаху працюють і як натуральні ароматизатори.

Продукція Ona в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині GrowPro нейтралізатори запаху Ona представлені в наступних найменувань:

  1. 1. спреї і аерозолі (Mist Pro, Spray Pro, Spray Apple Crumble, Spray Fresh Linen);
    2. гелі (Gel Polar Crystal, Gel Pro Gel Apple Crumble, Gel Tropics, Gel Fresh Linen);
    3. рідини (Liquid Polar Crystal, Liquid Fresh Linen);
    4. сухі речовини (Block Polar Crystal, Block Pro, Block Apple Crumble, Block Fresh Linen);
    5. комплекти засобів.


Інтернет-магазин GrowPro пропонує купити нейтралізатор запаху Ona за найбільш вигідною ціною!
Повернення до спискуТовари бренду