Бренди

Powder Feeding

Powder Feeding


Мета компанії Green House Feeding - забезпечити рослинників у всьому світі високоякісними добривами, які допоможуть досягти рекордних результатів, дозволяючи рослинам розвиватися в повному обсязі їх генетичного потенціалу. Green House Feeding створює високоефективні продукти, спрощуючи при цьому їх застосування.

Мінеральні добрива у вигляді порошку зручні у використанні, зберіганні, транспортуванні, а також мають більш тривалий термін зберігання в порівнянні з рідкими добривами.

Основні інгредієнти добрив поставляються з Німеччини та Швейцарії, країн, що мають найвищі стандарти якості в усьому світі. У продуктах Green House Feeding важкі метали містяться в мінімально можливої ​​концентрації, в них відсутні будь-які домішки і регулятори росту рослин.

Green House Feeding використовує тільки високоякісні мінерали, що дозволяє отримувати найчистіші, найбільш ефективні, висококонцентровані добрива в формі порошку, з гарантованою 100% розчинність.

Мінеральні добрива Green House Feeding зберігають свої значення EC (електропровідності) і pH (кислотності) протягом як мінімум одного тижня після змішування. Висококонцентровані стічні розчини можуть зберігатися навіть кілька місяців. Всі наші продукти відповідають європейським стандартам CE 889/2008 та 2003/2003.

Powder Feeding - добрива для грунту і субстратів

Всесвітньо відомий сидбанк Green House Seed Company розширив свою діяльність і почав виробництво добрив під маркою Powder Feeding. Компанія давно зарекомендувала себе як бренд високої якості. Тому немає жодних сумнівів у тому, що добрива Powder Feeding володіють всім необхідним для здорового зростання. І не має значення спосіб вирощування - ці добрива підходять і для грунтів, і для кокосових субстратів, і для гідропонних систем.


Powder Feeding - особливості

Головна особливість, що відрізняє добрива Powder Feeding від продукції конкурентів - "просто, як все геніальне". Тоді як інші виробники виробляють добрива і добавки в різних формах, продукція Powder Feeding випускається виключно в порошковому вигляді. Це полегшує покупцеві вибір - замість того, щоб визначатися між рідиною або твердим добавкою, досить купити упаковку порошку і приготувати розчин, дотримуючись дозування згідно інструкції.

Інші виробники створюють кілька лінійок добрив, комплектуючи їх так, що один засіб доповнює інше. Тобто, для забезпечення найкращого цвітіння і росту людина витрачається на кілька різновидів добавок. Добрива Powder Feeding самодостатні, добре збалансовані і не потребують в комбінації з додатковими засобами. Виняток становлять стимулятори для кореневої системи.


Порошкові добрива Powder Feeding в магазині GrowPro


В Інтернет-магазині GrowPro добрива Powder Feeding представлені в наступних найменувань:

  • Powder Feeding Short Flowering (для цвітіння до 8 тижнів);

  • Powder Feeding Hybrids (для цвітіння 8-9 тижнів);

  • Powder Feeding Long Flowering (для цвітіння більше 9 тижнів);

  • Powder Feeding Booster PK (стимулятор цвітіння);

  • Powder Feeding Grow (стимулятор росту);

  • Powder Feeding Calcium (кальцієва підгодівля).

 Розфасовка від 125 г до 25 кг дозволяє підібрати відповідну вам вагу.

Інтернет-магазин GrowPro пропонує придбати мінеральні добрива Powder Feeding від Green House Feeding за самою привабливою ціною!


Повернення до спискуТовари бренду