Бренди

PrimaKlima

Prima Klima - все для вентиляції та очищення повітря


Кожен, хто хоча б раз стикався з гідропонікою, стикався з характерним неприємним запахом, властивим цьому виду рослинництва. При відсутності належної вентиляції запах заважає не тільки самому гроверу, але і його рідним та сусідам. І справа не тільки в запаху, та й не тільки в гідропоніці! Вентиляція необхідна для підтримки мікроклімату в гроубоксе. Закритий простір, лампи - все це створює підвищену температуру, що, в свою чергу, негативним чином позначається на цвітінні, зростання врожайності. Створення оптимальних умов для вирощування особливо актуально для лікарських культур, широко застосовуються в медицині.

Вентилятори Prima Klima і підтримують оптимальний мікроклімат в гроубоксе, і сприяють нейтралізації запахів, і очищають повітря.

Трохи про бренд

Бренд Prima Klima був заснований в німецькому містечку Bretten в 1995 році. З часом виробництво перемістилося в Чехію. Нинішній завод Prima Klima розташований недалеко від Пльзені та виробляє продукцію, яка користується величезним попитом і популярністю в країнах Євросоюзу, Східної Азії, а також Нової Зеландії та США.

Продукція компанії - вентиляційні системи, вугільні фільтри для очищення повітря, а також світильники та відбивачі. Іншими словами, чеський бренд випускає все необхідне для домашнього рослинництва і, зокрема, для обладнання гроубокса.

За більш ніж двадцять років свого існування компанія зарекомендувала себе як виробник якісної і надійної техніки, доступною за ціною.

Продукція Prima Klima в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині GrowPro представлені наступні види продукції Prima Klima:

  • вентиляторы;

  • светильники;

  • отражатели;

  • вугільні фільтри для вентиляторов;

  • вугілля для фильтров;

  • електронні балласты;

  • култубы;

  • цифрові контролери для вентиляторів.


Наші консультанти допоможуть вам правильно вибрати обладнання для гроубокса Prima Klima з урахуванням параметрів вашої домашньої теплиці.

У нашому Інтернет-магазині GrowPro ви можете придбати продукцію Prima Klima за найвигіднішими цінами!Повернення до спискуТовари бренду