Бренди

Jardin SecretБельгійський бренд Jardin Secret був заснований в 2006 році. З самого дня заснування і донині компанія займається виробництвом гроубоксов (гроутентов) та аксесуарів, необхідних для вирощування рослин у домашніх умовах. Перевірена часом якість, доступні ціни, висока функціональність - все це робить гроубоксы Jardin Secret популярними і широко затребуваними, як серед професіоналів, так і серед любителів.


Що таке гроубокс?

По суті, гроубокс являє собою міні-теплицю, яку можна розташувати в будь-якому приміщенні, включаючи міську квартиру. Він легко монтується і розбирається, у складеному виді займає небагато місця, за рахунок чого зручний для транспортування. Завдяки грамотно продуманої конструкції гроубокс дозволяє вирощувати рослини в домашніх умовах, не створюючи запаху та інших незручностей. Гроубоксы Jardin Secret - це незмінно висока якість за незмінно приємними цінами!


Продукція Jardin Secret

Крім самих гроубоксов, торгова марка Jardin Secret виробляє наступні аксесуари та комплектуючі:


  • сушилки;

  • лампы;

  • светильники;

  • вентиляторы;

  • отражатели;

  • міні-парники.


Також фірма випускає запчастини для гроутентов - кріплення, сітки і т. д.


Вартість гроубокса Jardin Secret залежить від його розміру і комплектації. Великі тенти, призначені для промислової діяльності, коштують дорожче, тоді як конструкції невеликих розмірів, що вміщуються в міській квартирі, доступні широкому загалу.


Купити гроубокс Jardin Secret в Україні

У нашому Інтернет-магазині Growpro ви можете купити гроубокс Jardin Secret і комплектуючі за найбільш вигідною ціною! Наш магазин знаходиться в Києві, тому мешканці столиці можуть замовити кур'єрську доставку чи забрати товар самовивозом. В межах України покупки доставляються Новою поштою, вартість доставки розраховується, виходячи з тарифів перевізника. Купувати в нашому магазині - завжди вигідно, адже ми регулярно проводимо акції та надаємо знижки на наші товари. Стежте за новинами!
Повернення до спискуТовари бренду

Відбивач Daisy -20% Відбивач Daisy

1 965 грн.

1 572 грн.