Бренди

smell-ex


Smell-ex від Hesi


Smell-ex – подбренд Hesi, голландської компанії, що продає мінеральні добрива, засоби для росту рослин, грунтові добавки та багато іншого для рослинництва і гровинга. Цей бренд відрізняють:

  • висока якість і ефективність продукції,

  • високий вміст хелатів – з'єднань, що не вступають в реакцію з грунтом, і засвоюваних на 50-60% краще, ніж звичайні добрива,

  • короткочасне зберігання сировини і готових товарів на складі,

  • використання номерів партій і відвантаження першої тій партії, яка раніше надійшла на склад.

При продуктивному рослинництво на закритому ґрунті, особливо домашньому, запахи – звичайна справа, тому не дивно, що саме бренди, що виробляють продукцію для гровинга, роблять найкращі нейтралізатори запахів.

Стандартні блоки для нейтралізації повітря Smell-ex дуже ефективні, підходять для більшості систем освіження повітря Vaportek. Smell-Ex Blocks можна застосовувати у відпрацьованих картриджів. У блоках використовуються:

  • запатентований сполука з 52 спеціально відібраних натуральних олій (NEUTROX GAMMA), герметично запаковане в спеціальну мембрану;

  • мембрана із запатентованого волокнистого материала;

  • конвекція, що дозволяє пару проникати через мембрану і поширюватися по приміщенню.Нейтралізатори запахів Smell-ex


У всіх продуктах Hesi Vaportek Odor Control Systems використовується принцип об'єднання різних запахів: при змішуванні ароматів декількох масел, результат має менш інтенсивний запах, ніж окремі компоненти суміші. Таким чином, нейтралізатор запахів Smell-ex змінює сприйняття небажаних запахів аж до їх повного зникнення.

У перші дні використанні нейтралізатора може відчуватися власний запах ефірних масел NEUTROX GAMMA, це нормально: запах повністю зникне за 3-5 днів. В результаті не повинно пахнути нічим: ні сумішшю ефірних масел, ні небажаними речовинами. Як тільки власний запах нейтралізатора Smell-ex знову відчувається в приміщенні, налаштуйте нижче його подачу.

При розміщенні нейтралізатора пам'ятайте, що:

  • активна речовина NEUTROX GAMMA важче звичайного повітря, тому систему треба розташувати на висоті не менше 180 см,

  • важливо уникати контакту пара від Smell-ex з речами – килимовими покриттями, шторами, пластмасовими виробами і деревом,

  • продукт не токсичний і безпечний для людини, завдяки використанню натуральних масел.

У культовому українському гроушопе № 1 доступні блоки Smell-ex з нейтральним і лимонним ароматом, на 10 і 19 грам.

Доставка по всій Україні Новою Поштою.


Повернення до спискуТовари бренду


Товар в даному розділі відсутня