Бренди

Soler


soler palauSoler&;Palau - вентиляційні системи для гроубоксов


Без вентиляційних систем в домашньому рослинництві не обійтися. Вентилятори підтримують всередині гроубокса природний мікроклімат, необхідний для здорового росту та цвітіння, а також усувають неприємні запахи, характерні для гідропоніки. Вибирати вентилятор потрібно, виходячи з розмірів гроубокса і виду освітлення. Крім того, вентилятор повинен бути безшумним, володіти не тільки вентиляційними, але і витяжними властивостями. Економічність - також важлива якість і одне з перших вимог людини до обладнання. Компанія Soler&;Palau, світовий лідер з виробництва вентиляційних систем, пропонує новітнє обладнання для гідропоніки.

Кілька слів про бренд

Фірма Soler&;Palau була створена в 1951 році в містечку Рипол (Іспанія). Її засновники - Едуард Солер і Джозеф Палау. Метою підприємства, названого прізвищами засновників, стало виробництво побутових і промислових вентиляційних систем. Справа стрімко розвивалося, компанія отримала кілька патентів на свою авторську техніку. Виробництво розширилося, як в плані асортименту продукції (до побутової та промислової техніки додалися кліматичні системи, вибухозахисні і димовитяжні вентилятори тощо), так і в плані географії. На сьогоднішній день, крім перебувають в Іспанії заводу і дослідницького центру, фабрики Soler&;Palau функціонують у США, країнах Європи, Латинської Америки, Східної Азії.


Вентиляція в гідропоніці

Чому вентилятор є необхідністю для гідропоніки?

  • По-перше, для підтримання мікроклімату. Освітлювальні прилади сильно розігрівають повітря, тоді як оптимальна температура для здорового росту - не більше 28 градусів.

  • По-друге, для усунення неприємних запахів, поява яких неминуче, якщо мова йде про гідропоніці.

  • По-третє, для повітрообміну з навколишнім середовищем і подачі вуглекислого газу в гроубокс.


Компанія Soler&;Palau розробила кілька серій канальних вентиляторів для гроубоксов. Економічні і практично безшумні, вони здатні не тільки підтримувати температуру і усувати запах. Деякі моделі мають функцію очищення повітря за рахунок вбудованих вугільних фільтрів.


Вентилятори Soler&;Palau в магазині GrowPro

У нашому Інтернет-магазині представлені вентиляційні системи і аксесуари Soler&;Palau. Це - вентилятори (канальні, витяжні) і регулятори швидкості до них.

В нашому магазині ви можете купити вентилятор для гроубокса Soler&;Palau за найбільш вигідною ціною!
Повернення до спискуТовари бренду