Бренди

Solis Tek


Освітлювальне обладнання та аксесуари Solis Tek

Американська компанія Solis Tek виробляє освітлювальне обладнання та аксесуари, що допомагають комерційним виробникам і приватним гроуверам досягати прекрасних результатів. Освітлення для рослин не менш важливо, ніж харчування і полив. І, якщо в умовах відкритого ґрунту рослини переважно не потребують в додаткового освітлення, то в теплицях і парниках, у квартирах та інших приміщеннях світла точно недостатньо.
Solis Tek Digital Lighting — прекрасний варіант для домашнього гровінгу: широкий асортимент освітлювального обладнання та аксесуарів включає:

 • лампи (одно - і двоконтурні);
 • комплектні системи освітлення;
 • відбивачі,
 • контролери та багато іншого.

Лінійка товарів бренду Solis Tek

Є безліч причин, щоб купити Solis Tek —  це знаменитий на весь світ виробник садівничого освітлення, якість продуктів якого було перевірено незліченними користувачами і часом. В асортименті Solis Tek є – все, що потрібно для, щоб забезпечення професійного вирощування, наприклад:

 • імпульсні фітолампи (ІФ) повного спектру, з підвищеним терміном служби, які які можна використовувати на всіх етапах росту і цвітіння;
 • ультрафіолетові фітолампи;
 • ІФ для вегетативного росту;
 • ІФ повного спектру для останніх днів цвітіння;
 • відбивачі з повітряним охолодженням — розсіюють світло, рівномірно розподіляють тепло, не обпалюють рослини;
 • джерела живлення, які дозволяють запускати одну або кілька ламп з одного баласту;
 • електронні пускорегулюючі апарати (ЕПРА) з новітнім програмним забезпеченням, таймером, налаштуваннями світлового режиму та ватності;
 • пульти дистанційного керування для баластів – дозволяють налаштувати параметри потужності й синхронізують баласти.

Це та інше обладнання фірми Solis Tek продає культовий український гроушоп №1 Growpro.

Технології американської компанії Solis Tek

Ціна Solis Tek відповідає високій якості освітлювального обладнання та аксесуарів, а також передовим технологіям, які американська компанія використовує у виробництві.

Solis Tek SenseSmart і Soft-Start — система, яка перед запалюванням лампи перевіряє важливі фактори її роботи, серед яких: справність запалювання, термін служби лампи, низька напруга, можливість короткого замикання.

Цифрові баласти Solis Tek — елемент замкнутого контуру між лампою і джерелом живлення, покликаний охороняти лампу від пошкоджень. Якщо лампа занадто гаряча або взагалі відсутня, є проблеми з сумісністю лампи — баласти вирішать цю проблему.

Технологія може визначити проблеми з проводкою, відбивачем, контролером освітлення, вимикачем. Усе це забезпечено ексклюзивним механізмом безпеки, який називається SenseSmart: він  створений, щоб дбати про безпеку системи освітлення і виявляти аномалії чи порушення у її роботі. У разі виявлення неполадок він вимикає лампу і намагається повторити запуск кожні 90 секунд, доки не переконається, що включення лампи буде надійним (в іншому випадку баласт покаже код помилки). Технології SenseSmart і Soft-Start стандартні для всіх цифрових баластів Solis Tek.

Інтернет-магазин Growpro пропонує гарантовано оригінальну продукцію за адекватними цінами, яку ви можете придбати у нашому шоурумі у Києві (вул. Антоновича, 165-А) або замовити доставку Новою Поштою по всій Україні.


Повернення до спискуТовари бренду