Бренди

SunSpirit

SunSpirit — український бренд, під яким компанія GrowPro випускає власну лінійку LED-світильників для вирощування рослин.


"Дух Сонця" живе в кожному нашому виробі для того, щоб Ваші рослини відчували себе під ним ідеально і розвивалися максимально ефективно, обдаровуючи Вас рясними врожаями!


Наша продукція розрахована саме на українського споживача, а значить вона повинна бути максимально дешевою. Однак проблема дешевих товарів — низька якість і маса підробок. Ми розв`язали цю проблему, замовляючи гарантовано оригінальні світлодіоди та інші комплектуючі безпосередньо у виробників. 


Роботизована напайка світлодіодів на плати нашої власної розробки відбувається в Україні під нашим безпосереднім контролем. 


Усі питання по гарантії, сервісу і будь-яким нештатним ситуаціям вирішуються нами швидко і чітко, завдяки чому ми пропонуємо своїм покупцям гарантію НА ВЕСЬ ТЕРМІН СЛУЖБИ діодів (а це 50 000 годин) і драйвера (3 роки).


Конструкція світильників максимально дешева і зручна. Ми пожертвували модним дизайном і дорогим корпусом заради головного — СВІТЛА. 


І тому ми можемо запропонувати Вам найкраще у світі СВІТЛО, з безстроковою гарантією, за мінімальною ціною на рівні китайських ноунеймів з AliExpress.


SunSpirit - the living light!


Повернення до спискуТовари бренду