Бренди

Valagro

Valagro


Valagro 1980 рік - виробництво і продаж добрив в області Абруццо (Італія).

2000 рік - компанія Valagro придбала американського виробника біологічних поживних речовин Nutrecology, що спеціалізується на спеціальних видах добрив, норвезьких виробників екстрактів водоростей Algea і Nordtang, а також англійську компанію Maxicrop та її філії в Австралії та Новій Зеландії, а також французьку компанію Samabiol, що працює в області екологічно чистого сільського господарства. Це послужило поштовхом до виходу компанії Valagro на ринок більш ніж 80 країн.

Компанія Valagro внесла зміни в організаційну структуру, інвестувала великі кошти в дослідження, головним чином в геномної області, а також розділити діяльність на чотири підрозділи: Farm, що займається продукцією для сільського господарства, Garden, займається продукцією для садівництва, Turf & Ornamentals, що займається продукцією для газонів, Industrials, пропонує продукцію для місцевих і міжнародних підприємств.

Після синтезу в лабораторних умовах, нова продукція піддається ретельному апробування та суворих випробувань в польових умовах в різних широтах і кліматичних умовах.

В результаті досліджень і генетичного відбору, створюється чудове рослинна сировина, що використовується компанією Valagro по всьому світу,


Повернення до спискуТовари бренду