Карта годівлі Guanokalong

09.08.2022

Guanokalong спеціалізується на виробництві добрив та біологічних добавок з натуральної сировини найвищої якості.

Продукти Guanokalong засновані на багаторічному досвіді в галузі озеленення та нових технологій. Всі розробки Guanokalong забезпечують багатий, збалансований та ретельно підібраний унікальний набір мікро та макроелементів, органічних ферментів, природного фосфору.

Основним компонентом сировини є натуральний послід кажанів, який забезпечує органічний склад добавок та добрив. Купити добрива Guanokalong можна в нашому магазині за гарними цінами, ознайомитися з асортиментом Guanokalong можна  тут.


Отримайте максимум своєї культури, додаючи їм потрібні поживні речовини у точному співвідношенні саме тоді, коли вони їм потрібні. Нижче ви знайдете таблицю годування добрив Guanokalong. Просто знайдіть основну поживну речовину, яку ви використовуєте, а потім перегляньте дозування в таблиці, розроблену командою майстрів Guanokalong.


Guanokalong_Substrate_Cultivation_Chart_UK_201910-1_page-0001.jpg

До списку

Краще обладнання для вирощування марихуани і коноплі

Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень! Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень!
Детальніше