Карта годувань Advanced Nutrients


Завантажте готову до використання таблицю годувань чи калькулятор в додатку для ваших рослин від Advanced Nutrients


Отримайте максимум від своєї культури, додаючи їм потрібні поживні речовини в точному співвідношенні, саме тоді, коли вони їм потрібні.

Прокрутіть униз, щоб переглянути різноманітні графіки годування. Просто знайдіть основну поживну речовину, яку ви використовуєте, а потім перегляньте у таблиці годівлі, розроблені командою майстрів-виробників.


Ви також можете завантажити і використовувати Калькулятор поживних речовин від Advanced Nutrients на App Store или Google Play  щоб створити та оновити графік годування рослин. Калькулятор може створити буквально сотні різних рецептів таблиць годувань, призначених для максимізації максимальної продуктивності та врожайності ваших рослин. 

Оскільки наші базові поживні речовини створені за допомогою технології pH Perfect Technology® і містять незабутні переваги, які захоплюють  (Wet Betty, F-1, H-2, амінокислоти), ви можете попрощатися з pH-метром та насолоджуватися гарним врожаєм!


 Зміст


Карта годування pH Perfect ® Sensi Grow & Bloom


pH_Perfect_Sensi_Coco_Grow_and_Bloom-GLOBAL_page-0001.jpg
pH_Perfect_Sensi_Grow_and_Bloom-GLOBAL_page-0002.jpg
Карта годування pH Perfect ® Grow Micro Bloom


pH_Perfect_Grow_Micro_Bloom-GLOBAL_page-0001.jpg
pH_Perfect_Grow_Micro_Bloom-GLOBAL_page-0002.jpgКарта годування pH Perfect ® Connoisseur Grow & Bloom

pH_Perfect_Connoisseur_Coco_Grow_and_Bloom-GLOBAL_page-0001.jpg
pH_Perfect_Grow_Micro_Bloom-GLOBAL_page-0002.jpgКарта годування pH Perfect ® Sensi Coco Grow & Bloom


pH_Perfect_Sensi_Coco_Grow_and_Bloom-GLOBAL_page-0001.jpg
pH_Perfect_Sensi_Coco_Grow_and_Bloom-GLOBAL_page-0002.jpgКарта годування pH Perfect ® Connoisseur Coco Grow & Bloom


pH_Perfect_Connoisseur_Coco_Grow_and_Bloom-GLOBAL_page-0001.jpg
pH_Perfect_Connoisseur_Coco_Grow_and_Bloom-GLOBAL_page-0002.jpgКалькулятор поживних речовин від Advanced Nutrients


Завантажуй калькулятор поживних речовин від Advanced Nutrients на App Store или Google Play  щоб створити та оновити графік годування рослин. 

Калькулятор може створити буквально сотні різних рецептів таблиць годувань, призначених для максимізації максимальної продуктивності та врожайності ваших рослин.

Screenshot_2.jpgScreenshot_3.jpg

Screenshot_1.jpgScreenshot_4.jpg
  До списку

Краще обладнання для вирощування марихуани і коноплі

Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень! Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень!
Детальніше