/ Конопляна терапія проти мігрені

Конопляна терапія проти мігреніПри послідовному лікуванні медичним канабісом істотно зменшується частота мігрені. Такі результати дослідження ізраїльських вчених нещодавно опублікували у журналі Brain Sciences.


Метою дослідження було оцінити вплив, який може утворювати тривалий прийом медичного канабісу на частоту щомісячних нападів мігрені. Під час дослідження було обстежено 145 хворих на мігрень у віці від 34 до 54 років, які вживали медичний канабіс середньою тривалістю три роки. 67% дослідницької групи склали жінки. Усім пацієнтам, які брали участь у дослідженні, було надано дозвіл на вживання медичного канабісу.


Місячні мігрені скорочуються вдвічі.


Дослідники встановили, що 89, або 61% учасників тестування відчули зниження нападів мігрені щомісяця на 50% або більше після лікування канабісом. Представники цієї групи відзначили меншу поточну непрацездатність, поліпшення якості та довжини сну та рідші напади хвороби, у порівнянні з представниками контрольної групи, що не використовує коноплю в терапії мігрені


«Загалом, ці дані вказують на те, що більшість пацієнтів, які використовують коноплю в лікуванні мігрені, починають відчувати якийсь довгостроковій терапевтичний ефект, пов'язаний з цією формою лікування, що приводить до зменшення частоти і сили нападів головного болю, а також поліпшенню загального суб'єктивного якості життя», — зазначається у дослідженні.


Автори дослідження звертають увагу, що «мігрень класифікується як больовий стан. Доведено, що ендоканабіноїди надають інгібуючу дію на рецептори серотоніну in vivo, що, як показано, модулює біль та блювотні реакції».


В останні роки з'явилося усебічне використання медичної коноплі для лікування хронічного болю в цілому.До списку

Краще обладнання для вирощування марихуани і коноплі

Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень! Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень!
Детальніше