Бренди

VENTS


Vents - українська продукція світового рівня


Про необхідність застосування вентиляційних систем в промисловому та домашньому рослинництві говорити зайве. Підтримання мікроклімату, усунення неприємних запахів, очищення повітря - ці функції виконують вентиляційні системи для теплиць і гроубоксов. Правильний мікроклімат - запорука здорового росту і гарного врожаю, а відсутність специфічних гідропонних запахів - запорука хороших відносин з сусідами і власного комфорту. Кліматична техніка українського бренду Vents створена для вирішення цих завдань!

Український бренд зі світовим ім'ям

Продукція торгової марки Vents вийшла на український ринок в середині 1990-х років. За чверть століття кліматична техніка та аксесуари Vents досягли світового визнання, і сьогодні український бренд є одним з визнаних світових лідерів з виробництва вентиляторів і аксесуарів. Техніка для вентиляції і кондиціонування випускається під різними назвами і товарними знаками - Домовент, X-Vent, AirVents, Пластивент, Алювент і, звичайно, Vents. Вся продукція відповідає європейським і американським стандартам якості і успішно експортується на європейський і американський континенти.

Серед переваг техніки Vents користувачі виділяють низький рівень шуму і споживання енергії, міцність конструкції, а також широкий асортимент, як промислової техніки, так і обладнання для домашнього використання. Також техніка Vents володіє такими якостями, як висока продуктивність, невибагливість, надійність і тривалий термін експлуатації. І, звичайно ж, ціна! Вартість вітчизняного обладнання значно нижче вартості імпортних аналогів.

Vents в магазині GrowPro

В Інтернет-магазині GrowPro представлені наступні найменування продукції Vents:


  • канальні вентиляторы;

  • регулятори скорости;

  • касетні фильтры;

  • шумоглушители;

  • перехідники і хомуты;

  • регулятори температуры;

  • блоки управління.


Серед продукції Vents ви знайдете не тільки саму техніку, але і запчастини і аксесуари. Українська техніка світової якості доступна у нашому магазині за приємними цінами!


Повернення до спискуТовари бренду