/ Як правильно зберігати канабіс?

Як правильно зберігати канабіс?

01.11.2021

boost.jpg


Як правильно зберігати канабіс?

Зберігати висушені суцвіття коноплі необхідно у темному прохолодному місці за температури нижче 25° без доступу кисню.
Найкраще рішення це герметично закриті скляні банки.
Невелика кількість повітря в банках допомагає утримувати необхідну вологість при зберіганні.

Зберігати суцвіття потрібно сухими!

Ідеальна вологість 62%, але якщо вона вище 65%, є ризик утворення плісняві, а якщо нижче 59% можливе пересихання тріхом.
Створити ідеальні умови зберігання у банках допоможуть регулятори вологості Integra Boost.
Integra Boost допомагає зберегти на 15% більше терпенів.

Integra Boost працює від 6 місяців до 2-х років, залежно від частоти відкриття банок.Контролювати роботу регулятора допомагає лакмусовий індикатор, потрібно замінити старий пакет на новий, коли точка на картці індикатора заміни стане яскраво-синьою.
Чим краще герметичність банки, тим якісніше працюватиме Integra Boost.

Пакетик 8гр розрахований на зберігання від 1 до 28 г канабісу.
Integra Boost гарантовано збереже якість вашого продукту.

Подробнее ознакомится c Integra Boost и приобрести можно в нашем каталоге:

1. Integra Boost

 
Integra USA LasVegas Nevada


Читайте також:

Здорове листя та органічна боротьба зі шкідниками
У чому різниця мікоризних препаратів?
Коноплі та осіннє похолодання. Як уберегти врожай від холоду
Чому насіння конопель не проростає?До списку

Краще обладнання для вирощування марихуани і коноплі

Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень! Ми прагнемо зробити наші товари доступними для максимально широкого кола. Різноманітні акції та знижки не залишать байдужими економних покупців. А завдяки гнучкій системі ціноутворення ціни на товари для рослин порадують навіть найвибагливіших. Перегляньте каталог товарів нашого інтернет-магазину і переконайтеся самі! Сучасне квітникарство постійно розвивається, з'являються нові методи і технології - гідропоніка, аеропоніка, біопоніка, субстрати і добрива. Ми стежимо за новинками, щоб ви завжди могли придбати їх в нашому інтернет-магазині. Ми займаємося продажем горщиків і спеціальних ємностей, сучасних добрив і стимуляторів, різних систем поливу, гідропоніки, освітлення і вентиляції, тому всі прогресивні методи вирощування рослин - до ваших послуг. Від простих наборів для розсади до складних гідропонних систем - всі наші товари можна замовити 7 днів на тиждень!
Детальніше